Nie ma głosu w komputerze

nie da się

wpisz start-uruchom i tu msinfo32.exe i zobacz czy nie ma jakichś konfliktów i czy karta muzyczna ma przydzielone przerwanie samodzielnie czy z innym urządzeniem / może z drukarką? /

jak to się sprawdza??

zobacz na zakładce po lewej stronie, / po uruchomieniu “msinfo32.exe”/ a konkretnie “konflikty/udostępnianie”, “wymuszony sprzęt”, “przerwania” czy tam jest w porządku.

nie moge się dostać :evil:

win + pause, zakładka sprzęt, menedżer urządzeń, menu widok, kliknij

zasoby według połączeń - żądania przerwania

czy to znaczy, że nadal nie masz dzwięku, czy sprawdziłeś w końcu, czy masz tę audiosvr.dll?

jest taki wpis w rejestrze ale nie moge znaleść pliku audiosrv.dll ani w dllcache ani w system32

musisz ją skopiować z płytki - włóż płytkę, w uruchom wpisz cmd i enter

wpisz expand Y:\i386\audiosvr.dl_ X:\windows\system32 i ENTER

Y - napęd X - part.systemowa(po dl_ spacja)

sprawdż, czy plik się skopiował i czy ma prawidłowe rozszerzenie(dll)

w usługach włącz windows audio, prawy klik - właściwości i tryb startu

ustaw na automatyczny; w panelu sterowania dżwięki i urządzenia …

w zakładce audio ustaw urządzenie domyślne - kartę dżw., jeśliby nie działało reset; sprawdż jeszcze, czy w regulacji głośności nie masz przypadkiem wyciszonej głośności lub Wave

wszelkie regulacje głośności i folder “dźwięki i urządzenia audio” są nieaktywne.Mam włączoną usługę audio a nad tą operacją będe się głowił jak będe miał czas

Złączono Posta : 23.03.2007 (Pią) 19:41

Sory ale ostatnio nie miałem dostępu do mojego komputera.Mam pytanie czy ta operacja jest bezpieczna???

Złączono Posta : 23.03.2007 (Pią) 23:30

już przekopiowałem i nic . Jak chce zarejestrować (tak jak pisałeś) To wyskakuje że operacja nie powiodła się