Nie ma ikon na pulpicie!

(Sledzio187) #1

Witam włączyłem komputer i nie mam ikon na pulpicie i nic jak zapisuje np w winampie save list na pulpicie to tez zapisuje sie na pulpicie ale tam nie wyskakuje jak przywrócić wszystkie ikony

(Mariuszreszka) #2

mialem to samo i zobacz czy masz w procesach proces : explore.exe jeśli go nie masz to chyba tylko format dysku C tylko pomoże bo ja tak zrobiłem. godzina roboty i wszystko już w porządku

(Crawd) #3

Pulpit-PPM-Rozmieść ikony według-i powinnieneś mieć zaptaszkowane"pokaż ikony pulpitu"

(Przemi G) #4

Jak zapewne jest to wina wirusa.... mój kolega miał to samo ale nie bawiłem mu się w usuwanie syfu z kompa, postawiłem mu od nowa system.

(Nowy10) #5

przywracanie systemu robiłeś?

(Sledzio187) #6

dodam ze wszystkie systemowe ikony są np mój komputer itp nie ma moich folderów

(Longhorn2009) #7

Nie instalowałeś czasem jakiegoś "syfu" do zmieniania wyglądu na Viste itp.?

(Sledzio187) #8

nie nic takiego nie instalowałem

(mareksolak) #9

ardian171 , 1 sprawa czy masz Start , pasek zadań , tray?

• następnie sprawdź to co napisał Willy ,

kolejnym krokiem zastosuj porade mariuszreszka , , jeżeli nie ma tego procesu (czego już nie napisał) > procesy > plik > nowe zadanie > explorer.exe >enter - powinny pojawic się ikony pulpitu

Jeżeli i to nie pomoże to pozostała jedynie porada nowy10 , a z formatem zaczekaj - na to nigdy nie jest za późno

(Zhazaki) #10

ja tez nie mam ikon ;/ niestety pulpit wogule nie reaguje nawet jak klikam prawym na niego. przywracanie systemu nie chce sie wlaczyc a explorer. exe jest ,moze wiecie jak go wlaczyc?

(Cosik Ktosik) #11

zhazaki , Wciśnij trzech króli: Ctrl+alt+del

menadżer zadań->plik->nowe zadanie i wpisujesz explorer.exe

(czyli, jak mareksolak , pisał)

(FXJ) #12

Chyba to ta najprostsza przyczyna czyli sam użytkownik :wink:

Kliknij na pulpicie P.P.M. i najedz na [rozmieści ikony według] i 3 opcja od dołu [pokaz ikony pulpitu].