Nie ma menadżera Realteka w Panelu Sterowania

Witam,mam problem z dźwiękiem. Za bardzo to ja się nie znam na komputerze więc od początku przyznaje,głównym problemem jest brak dźwięku,chodzi o Panel Realtek którego nie ma w Panelu Sterowania. Zainstalowałem Realtek Hd Audio Driver i wymagało restartu komputera,to i zrestartowałem zainstalowało się dobrze bez obaw żadnych i tej ikonki Pomarańczowej nie ma a w Panelu Sterowania nigdzie nie ma Menadżera Realteka. Posiadam Windows 7 Home Premium 64 bit. Gdy miałem Win Xp to problemów nie było z dźwiękiem, a na 7 zaczynają problemy.

Sterowniki: High Definition Audio Gerat.

Za wszelkie odpowiedzie będe dziękować i chęci do pomocy.

Pozdrawiam

Podaj model płyty głównej.

Sterowniki do chipsetu płyty głównej zainstalowałeś?

Nie instalowałem żadnych sterów do płyty głównej a jak sprawdzić model ?

Model 07/14/2006-P4M890-8237-P5VD2-MX-00 Nie wiem czy to to

Nazwa: ASUS P5VD2-MX

Cześć

Pobierz np. program CPU-Z, model płyty odczytasz na zakładce Mainboard (pole Manufacturer oraz Model).

Start → Panel sterowania → Sprzęt i dźwięk → Menedżer Realtek HD Audio

Już pisałem up że tego menadżera nie ma nigdzie. Jedyne co jest to Panel NVIDI a nie Realtek

…jak wiesz, że nie ma, to o co Ci chodzi? Może zadałbyś jakieś pytanie, a nie tylko stwierdzenie.

Dobra problem rozwiązany,mój komputer ma pare lat i karta dźwiękowa nie jest kompatybilna z Windows 7 a teraz na Windows xp wszystko dobrze. Temat do zamknięcia i dzięki za próby pomocy.

Pozdrawiam