Nie ma plynnego ruchu gdy przesowam oknienko

(trueno2) #1

Witam, tak jak w temacie, gdy przesuwam jakies okienko nie ma plynnego ruchu, nie powiem troszke to uciazliwe. Objawy nasilily sie wczoraj, tzn. wczroaj to zauwazylem :wink:. Czym to moze byc spowodowane? Mozna jakos usprawinc te odswiezanie?

(Marus005) #2

U mnie tak jest zawsze po odinstalowaniu czy w og├│le braku sterownik├│w do grafiki wtedy te okienka chodz─ů tak dziwnie niep┼éynnie... Spr├│buj odinstalowa─ç mo┼╝e to co masz i zainstalowa─ç inne nowsze sterowniki albo starsze czasem lepsze s─ů. Mo┼╝e si─Ö myl─Ö ale u mnie tak zawsze jest po ┼Ťwie┼╝ej instalacji systemu.

(trueno2) #3

tak wiem po swieżej instalacji kiedy nie zainstalowane sa sterowniki od karty graficzej tak sie dzieje, ale ja mam zainstalowane te sterowniki i caly czas chodzilo dobrze na tych sterownikach tylko teraz cos sie popaprało...

Poprawione :slight_smile:

To, jak wie, ktos, cos na ten temat :wink:

(lazikar) #4

trueno2 proszę poprawić błędy w swoich postach. Jak tego nie zrobisz wywalę temat do kosza.

(Mater93) #5

W┼éasciwo┼Ťci ekranu------->Ustawienia-------->Zaawansowane----->Monitor---->ustaw na jak naj wi─Öcej Hz (75Hz uznane za wystarczalne)