Nie ma ścieżki dźwiękowej w moim filmie na yout jak to nap?

Elo !!

Dodałem taki filmik :

http://www.youtube.com/watch?v=Zy8jlJJek4E

Na kompie jak go odtwarzam to jest dźwięk a jak wstawiłem na youtube to nie ma :frowning:

Jak to naprawić ??

Czytaj co Ci YT napisało: Firma WMG nie wyraziła zgody na wykorzystanie ścieżki dźwiękowej użytej w tym filmie. Ścieżka dźwiękowa została zablokowana. Więcej informacji o prawach autorskich :slight_smile:

A tak w ogóle tytuł filmu jest całkiem inny niż to co w nim pokazujesz. :slight_smile:

Ale jak to naprawić ??? :cry:

Nie da rady… Chyba, że nagrasz sam jakiś swój utwór i wstawisz film z utworem do którego prawa będziesz posiadał tylko Ty.

Czyli że to wina piosenki ??

Jak tak czy da się to jakoś ominąć ??

Inne filmy na youtube mają ścieżkę dźwiękową jak oni to zrobili ??

Nie pytaj mnie tylko YT.

Ja tam nie pracuje :slight_smile:

WMG nie tylko blokuje dźwięk twojego filmu. Niektóre filmy zostały zrujnowane przez WMG. Użytkownicy Youtube są wściekli, dlatego że nie mogą oglądać normalnie filmów na Youtube. Podaję ci przykład filmu zrujnowanego przez Warner Music Groups:

Ten film został wysłany przez użytkownika samolot9 i ma tytuł “TOPR śmigłowiec”, ale brzmienie trochę kojarzy się z kolorowymi filmami z początku kinematografii.

Usunąłeś ten film?

Spróbuj wysłać go pod inną nazwą :slight_smile:

Nic to nie da jak go wrzuci z tym samym podkładem muzycznym. W komentarzach zauważyłem, że bodajże to był Nightwish… :wink:

Zmień muzykę. :wink: