Nie ma to jak XP

Bo Windows xp jest awaryjny do tego stopnia ze musze go o d izolować od internetu tnz niema na nim netu i jest dziurawy jak ser :mrgreen:

A windows 7 ma wygląd ciężkiego systemu i ma kilka usterek i nie doróbek które mnie irytują ;).

Ja używałem, używam nadal XP ok kilku lat i nie mam z nim żadnych problemów, a jeśli już jakieś się pojawiają to można je bez problemu usunąć.

Może Seven wygląda na ciężki system, ale taki nie jest - przynajmniej na moim laptopie.

J a potrafię naprawić ten system ale nie opłaca się ;D lepszy już format c : niż pól dnia siedzieć skanować :slight_smile:

A dodam ze jestem zmartwiony ze jako posiadać pc nie mam wyboru jaki mam kupic system do pc bo windows jest wciskany na sile lub nie ma wyboru! :frowning:

czemu niema takiego wyboru jak przy cpu amd lub intel albo via, anie tylko jedna firma microswir :mrgreen:.

Są i laptopy bez systemu/z Linuksem. W swoim czasie była sprawa w sądzie gdzie komuś zwrócili kasę za system (chciał kupić tylko tego konkretnego laptopa, ale bez systemu - takiej możliwości nie było). A na stacjonarny możesz instalować co chcesz.

A tutaj masz duży wybór? 2 firmy tylko są (VIA chyba nowych procesorów nie produkuje). Konkurencja, jak Cyrix, Motorola czy PowerPC już dawno odpadła (najdłużej PowerPC robił procesory do Macintoshy).

Windows XP był dobrym systemem, ale już się zestarzał jeszcze parę lat będzie dobry, ale potem będą programy z lepszym wsparciem na nowsze systemy, gry lepiej działające z nowszymi systemami, coraz mniej sterowników. A sam XP będzie takim systemem jak teraz Windows 98.

Ja osobiście mam Windowsa 7 HP i jestem zadowolony.

No tak, racja.Teraz XP powoli będzie się zamieniał w niszowy system, mało używany np. jak Windows 98 albo jakiś starszy.

Zywotność XP przedłużyła nieudana Vista,to użytkownicy zadecydują i producenci się obejrzą,DirectX 9.0c jest najpopularniejszy właśnie przez XP - Vistę ma zbyt mało ludzi,przez co nie opłaca się robić gier i programów tylko pod DirectX 10 - pomijając piractwo,mało osób kupi,DirectX 10 dodawany jest jako opcja,co do systemów jest wybór,ale inne systemy nie mają tak dużego wsparcia jak Windows

7-demka chodziła u mnie identycznie jak XP, jednak po 3 tygodniach i tak wróciłem do XP.

Jednak 7-demka nie ma porządnych tweakerów, nie można sobie go tak podtuningować (ile jest VS, ikonek dla XP!?)

7-demka chodzi podobnie jak XP po instalacji, ale na XP są jeszcze opracowane optymalizacje, tricki itp…

XP zajmuje mniej miejsca na dysku twardym, niż 7-demka (wolę sobie te 10GB przeznaczyć na swoje śmieci, a nie na systemowy syf, z którego nie korzystam)

XP w grach ma zawsze mniejsze wymagania niż Vista, a przecież sami mówicie ze 7-demka to ulepszona Vista tak więc tutaj powinno to wyglądać podobnie.

XP jest szybki, je naprawdę malutko zasobów, przez co mogę sobie odpalić bardziej wszystkożernego softa 8)

XP może mieć nowe aplikacje, gdyż są one nadal wydawane, i póki nie spadnie liczba userów XP to on nadal będzie robiony

XP wykorzystuje się do dzisiaj w wielu firmach, i wiele z nich nadal przy nim pozostanie, gdyż jest on szybki i nie wymaga średniej klasy sprzętu.

XP ogólnie jest THE BEST :smiley:

@aż się boje, co to będzie, przy zakupie nowego komputera (2-3 lata) - skazany na 7-demkę, czy może będę użytkownikiem 8-semki :smiley:

XP stary mnie prawde mówiac już jego wyglad draźni z pewnością przeszedł bym na Siódemke ale puki co nie ponieważ mój procesor nie ma wsparcia wirtualizacji XP mode wiec narazie go nie kupie chyba że z nowym kompem jak już !!