Nie mam dźwięku

hej mam problem z dŹwiękiem bo go nie ma wcale :frowning: :frowning: ,widocznie jest usunięty sterownik bo jak chcę włączyć muzykę to wyskakuje informacja Nieprawidlowy sterownik Direct Sound.Zainstaluj odpowiednie sterowniki lub wybierz inne urządzenie w konfiguracji.kod blędu 88780078.Mam laptopa firmy Lenovo

Proszę o pomoc

Pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Mikroukład płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa)

Jak to laptop to napisz jego dokładną nazwę i podaj jaki masz system.

Laptop Lenovo Karta dźwiękowa Realtek ALC862 @ Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller [b-0]

Mikroukład płyty głównej Mobile Intel Calistoga-GM i945GM

kasiek86 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj poprawkę KB888111.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional Przy włączeniu Winampa wyskakuje mi komunikat po polsku-

Nieprawidłowy sterownik DirectSound zainstaluj odpowiednie sterowniki lub wybierz inne urządzenie w konfiguracji kod błędu 88780078

System już znamy a model laptopa?Sterowniki od seba86mu działają?I nie krzycz. :roll: