Nie mam głosu w głosnikach. Co robic?

Witam mam problem z moimig głośnikami nie słysze żadnego dzwieku lecz gdy porusze gałka szybko w lewo i prawo słysze trzeszczenie tak samo jest gdy porusze kablem z tyłu. Problem na pewno nie jest po stronie sprzętu bo jeszcze godzine temu działały. Pojawił sie ten problem gdy wlączyłem teraz kompa, musiałem wyłączyć bo przestawiałem nagrywarke bo sprzedałem starą i nie pasowało mi ustawienie tej. I przestawiłem wszystko OK i włączam kompa i nie mam głosu, pomyślałem że jakiś kabelek sie odłączył więc wyłączyłem rozebrałem i żeczywiście był jakiś nie podł do nagrywarke idchodzacy z płyty głównej lecz podłączyłem i nic. Wiecie może co robić??

najlepiej oddac na gwarnacje jesli mają.

To na pewno nie mają już ponad 5 lat;]

Moze juz czas na nie… :roll:

Sorry ale one mi służyly przez 5 lat i myśle że posłuża następne bo są lepsze nawet od niektórych co tera 150 kosztuje wiec… I sie nie pytam czy wymieniac tylko co zrobić aby naprawić.

Złączono Posta : 14.11.2006 (Wto) 22:32

I sorry ale jak nie masz nic więcej do powiedzenia to sie nie udzielaj…

Proponuję dokładniej przyjrzeć się kabelkowi. Nie piszesz który to kabel ale zakładam że ten pomiędzy komputerem a głośnikami. Jest bardo duża szansa że uszkodzeniu uległ kabel w miejscu w którym wychodzi z obudowy albo tuż przy wtyczce. Naprawa jest bardzo prosta i nie powinna sprawić ci kłopotu. :slight_smile: Do dzieła

No dzięki za pocieszenie:P

Może to od trzymania komórki blisko głośników, odkręć głośnik i zobacz czy kabelki stykają.

Jak masz możliwość to podłącz je do np.odtwarzacza mp3 lub wieży do wyjścia słuchawkowego i sprawdź czy działają.

dobra dałem mojemu ojcu (jest elektrykiem) i sprawdził kabel jest OK, tera podłącze ta mp3 i sprawdze czy działa.

Złączono Posta : 15.11.2006 (Sro) 16:24

Wiecie co to nie jest wina głośników. Podłączyłem słuchawki z tyłu do kompa i też nie słysze. Mam znowu rezebrać kompa i spr. płytke główną?? I macie może jakieś zdj jak te głośniki powinienem podłączyć? (połączyć na płycie głównej)