Nie mam menadżera zadań! I inne błędy związane z wył pomocy!

Witam, a więc od jakiegoś czasu bodajże od 2 dni zaczął mi strasznie zacinać WINDOWS7 ( przeglądarka ) jak i cały system. Wszystko powolnie się ładuje itd.

Dodam, że gry przycinają jakby o 20 fps’ów mniej !; x .

  • Dodam, że w ctr+alt+del = Nie mam Menadżera zadań . : o Pisze mi , że został on wyłączony przez administratora proszę o pomoc ! Co z tym zrobić tylko format? ;x.

Tak samo jak chciałem przywrócić system to piszę, ze ochrona jest wyłączona proszę o pomoc !

Dodam, że jak klikne na dole na pasek startu i " opcja Menadżer zadań jest wyblakła nie da się jej włączyć "

przeskanuj programem malwarebytes antymalware i usuń co znajdzie i podaj logi otl

OTO LOGI :

Malwarebytes Anti-Malware 1.62.0.1300

www.malwarebytes.org

Wersja bazy: v2012.08.25.05

Windows 7 Service Pack 1 x64 NTFS

Internet Explorer 9.0.8112.16421

Dom :: DOM-KOMPUTER [administrator]

2012-08-25 20:43:40

mbam-log-2012-08-25 (21-05-43).txt

Typ skanowania: Pełne skanowanie (C:|D:|)

Zaznaczone opcje skanowania: Pamięć | Rozruch | Rejestr | System plików | Heurystyka/Dodatkowe | Heuristyka/Shuriken | PUP | PUM

Odznaczone opcje skanowania: P2P

Przeskanowano obiektów: 269365

Upłynęło: 21 minut(y), 19 sekund(y)

Wykrytych procesów w pamięci: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych modułów w pamięci: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych kluczy rejestru: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych wartości rejestru: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykryte wpisy rejestru systemowego: 5

HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System|DisableTaskMgr (PUM.Hijack.TaskManager) -> Złe: (1) Dobre: (0) -> Nie wykonano akcji.

HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System|DisableRegistryTools (PUM.Hijack.Regedit) -> Złe: (1) Dobre: (0) -> Nie wykonano akcji.

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Security Center|AntiVirusDisableNotify (PUM.Disabled.SecurityCenter) -> Złe: (1) Dobre: (0) -> Nie wykonano akcji.

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Security Center|FirewallDisableNotify (PUM.Disabled.SecurityCenter) -> Złe: (1) Dobre: (0) -> Nie wykonano akcji.

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Security Center|UpdatesDisableNotify (PUM.Disabled.SecurityCenter) -> Złe: (1) Dobre: (0) -> Nie wykonano akcji.

wykrytych folderów: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych plików: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

(zakończone)

Zgłoś post i poproś o przeniesienie tematu do działu bezpieczeństwo

Wklej logi z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html na http://wklej.org/

Pozdrawiam.