Nie mam obrazu w windows 7

Mam windows 7 x64…wszystko sie idealnie instaluje…no i nadchodzi czas na pierwsze uruchomienie…wsz. się włącza poza jednym…nie mam obrazu…to sobie myśle może jakiś błąd…to zacząłem pisać z braku pomysłów klucz produktu…wpisałem po czym nacisnąłem enter i usłyszałem dźwięk uruchamianie jak z visty :slight_smile: więc oznacza to że sie uruchomił…to daje alt+F4 i enter…no i słyszę dźwięk zamykania windows’a…Pomóżcie jak to naprawić żeby był obraz bo system działa…na google nic sensownego nie znalazłem…i nawet zainstalowałem go jeszcze raz i znowu to samo. Pomóżcie :cry:

Miałem to samo , w moim przypadku był to podpięty 2 kabel od karty graficznej do telewizora i obraz był tam niby podawany

jeżeli masz podpięty TV to odepnij kabel i chyba instalka od nowa (ja tak miałem) ale nie jestem pewien

Nie mam podpiętego kabla do TV…może inne propozycje :slight_smile:

…może masz coś podpiętego pod USB co nie jest zgodne z tym systemem lub wersją 64 bit. U mnie Windows 7 64 bit instalowałem na VHD - co prawda wszystko było OK i system się ładował. Chcialem jednak podłączyć modem iPlusa i próbowałem zainstalować go, ale niestety obraz po resecie robił się czarny i pomagało tylko odłączenie modemu od usb… Na wersji 32 bitowej ten problem nie wystąpił…

Odłącz co niezbędne z portów z USB i zobacz czy ruszy…

Ok spróbuje…ale instalowałem i wersję x86 i x64 i w obydwu dokładnie to samo…dodam że w trybie awaryjnym i only 640x480 pikseli też działa…to zainstalowałem stery od grafy to i tak nic nie pomogło.

Dodane 13.07.2009 (Pn) 11:02

odpiołem wsz. co mi jest nie potrzebne i dalej nic…dajcie jeszcze jakiś pomysł. :?

Dodane 15.07.2009 (Śr) 22:47

Ale wy jesteście pomocni :?

Dodane 22.07.2009 (Śr) 12:07

pier***e to forum

Dodane 03.08.2009 (Pn) 21:14

k**wy je**ne