Nie mam paska zadań

Załączam dziś komputer przez chwilę był i zniknął :shock: resetowałam go chyba z 5 razy i za każdym razem jest 5 sekund i znika. Jak go naprawić ? Pomocy…

A nie masz przypadkiem włączonego auto ukrywania? Przesuń kursor myszki na dół ekranu.

Jesli przesuniesz myszke na dół ekranu i pasek ci się pojawi to kliknij prawym klawiszem myszki i z menu wybierz Właściwości. Tam znajduje sie taka opcja Włącz autoukrywanie paska zadań przy której masz “ptaszka”. Trzeba sie go pozbyć. No i wsio.

No właśnie ,że nie ma ,bo też sobie tak najpierw pomyślałam… Pare dni temu sobie wgrywałam nowy system windowsa xp,a przedwczoraj zmieniałam skórkę windowsa (nie wiem czy to ważne ,ale może coś przez to się zepsuło)i dzisiaj mi się tak porobiło na jednym z kont , bo na drugim jest wszystko ok…

a możesz również cofnąć to oj kurcze jak ta funcja sie nazywała w akcesoriach była powodowała cofniecie zmian w rejestrze. :smiley:

To jest przywracanie systemu :wink:

Spróbuj Taskbar Repair Tool Plus!

http://www.searchengines.pl/Narzedzia-d … 39226.html

Lub popatrz po innych aplikacjach.

Taskbar próbowałam… :frowning:

A jak wejść do przywracania systemu ?

Zaloguj się do systemu Windows jako administrator.

Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, wskaż polecenie Narzędzia systemowe, a następnie kliknij polecenie Przywracanie systemu. Zostanie uruchomione narzędzie Przywracanie systemu.

Wybierz punkt z datą z przed problemów.

Poradziłam sobie jakoś :smiley: nawet nie wiem jak w to weszłam,bo się zamotałam :stuck_out_tongue:

ale pasek mam i mam nadzieje ,że nie zniknie :stuck_out_tongue:

Dzięki!

Łukash tak normalnie to wiem tyle ,że nie miałam pasku i w start nie mogłam kliknąć :wink:

carolinam :oops: no tak… :oops: .No ale poradziłaś sobie i to najważniejsze =D> (pewnie Windows+R>rstrui.exe)