Nie mam pliku Cookies dlaczego?

(Kurss1005) #1

Witajcie, serwis zainstalowal mi administratora i ja mam takie same prawa z wlasnym kontem .Tylko tak przejźałam na dysku C DaS To tam jest moje konto i administratora. W tym Administratora jest folder Cookies, w moim nie ma . Chcialam przenieść do swojego folderu. a tu niespodzianka ,czyli komunikat, że w moim folderze jest już plik Cookies tylko gdzie bo go niewidać mimo, że funkcja pokaż ukryte jest wlączona.

(Piotras320) #2

W Opcjach folderów zakładka widok odptaszkuj opcję "Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego" wtedy się pojawi.

(Kurss1005) #3

Ok. jest, ale dalej powiedz co mam zrobić, mam tych kont administratora 4 chce ten nadmiar uregulować dwa są z serwisu i chce je usunąc , można to zrobić bez uszczerbku dla kompa? Jeśli tak to jak to zrobić? Pewnie w trybie awaryjnym ale dalej już nie wiem jak postępować. WIN XP HE SP3.

(Piotras320) #4

Olej to. Te pliki cookies są nie istotne, same Ci się pojawią jak będziesz chodzić po necie, nie musisz nic przenosic.

(Kurss1005) #5

Jak się pozbyć tych kont Admina zainstalowanych przez serwis?

(Piotras320) #6

Panel sterowania/konta użytkowników klikasz na konto które Cie interesuje i opcja usuń konto.

(Kurss1005) #7

Tam ich nie ma są widoczne tylko przez C: Documents and Settings.

(Kojot) #8

W takim razie konta zostały już wcześniej usunięte, a to co pozostało to tylko pliki, które do tych kont należały. Przejrzyj te pliki, jeśli nie ma tam nic, co jest Ci potrzebne to po prostu usuń te katalogi.