Nie mam pliku Cookies dlaczego?

Witajcie, serwis zainstalowal mi administratora i ja mam takie same prawa z wlasnym kontem .Tylko tak przejźałam na dysku C DaS To tam jest moje konto i administratora. W tym Administratora jest folder Cookies, w moim nie ma . Chcialam przenieść do swojego folderu. a tu niespodzianka ,czyli komunikat, że w moim folderze jest już plik Cookies tylko gdzie bo go niewidać mimo, że funkcja pokaż ukryte jest wlączona.

W Opcjach folderów zakładka widok odptaszkuj opcję “Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego” wtedy się pojawi.

Ok. jest, ale dalej powiedz co mam zrobić, mam tych kont administratora 4 chce ten nadmiar uregulować dwa są z serwisu i chce je usunąc , można to zrobić bez uszczerbku dla kompa? Jeśli tak to jak to zrobić? Pewnie w trybie awaryjnym ale dalej już nie wiem jak postępować. WIN XP HE SP3.

Olej to. Te pliki cookies są nie istotne, same Ci się pojawią jak będziesz chodzić po necie, nie musisz nic przenosic.

Jak się pozbyć tych kont Admina zainstalowanych przez serwis?

Panel sterowania/konta użytkowników klikasz na konto które Cie interesuje i opcja usuń konto.

Tam ich nie ma są widoczne tylko przez C: Documents and Settings.

W takim razie konta zostały już wcześniej usunięte, a to co pozostało to tylko pliki, które do tych kont należały. Przejrzyj te pliki, jeśli nie ma tam nic, co jest Ci potrzebne to po prostu usuń te katalogi.