(nie)miła niespodzianka :P

Nie wiem czy mogę to umieścić w tym temacie, ale trudno :stuck_out_tongue:

A więc, mojego kumpla tata jest informatykiem, i pracuje w zwyklej firmie naprawiajacej pc. Dostal drukarke do naprawy, otworzyl ją i zauważył przyczynę:

http://photos.nasza-klasa.pl/19827027/4 … 8b90e.jpeg

powiedzcie mi, jak to możliwe? :DDD

@down

tak napisał w opisie, że to drukarka :stuck_out_tongue:

a mysz porażona prądem i niestety dead.

To jest drukarka? I czy ta mysz jest żywa?

Czy po usunięciu ciała drukarka zaczęła działać?

Czy to mysz bezprzewodowa?

koledzy z fiskalnego co kwartał znajdują coś ciekawe w wagach, a to mysz a to kupki :smiley: a ktoś to musi rozkręcać i naprawiać :smiley:

swoją drogą wygląda mi to wygląda na coś w rodzaju zasilacza, a mysz w tak dobrym stanie wizualnym wskazuje na … sabotaż :stuck_out_tongue:

pozdrawiam

Ja nigdy nie sprawdzam czy jest napięcie na bezpieczniku dotykając go twarzą. Ta mysz nie wiedziała co robi.

groldominika , raczej nie bo z tyłu ma coś co przypomina kabelek :stuck_out_tongue:

Może ta drukarka jest urządzeniem tak skomputeryzowanym, że posiada interfejs graficzny i wymaga do obsługi mysz ?

Dodane 01.10.2009 (Cz) 23:25

Ciekawe jakie napięcie było na tym bezpieczniku :slight_smile:

Ciekawe jakie napięcie było na tym bezpieczniku :slight_smile:

Jak jakie ??

230 V

a upasiona ta mysz. Ciekaw jestem jak mysz mogła dostać się do środka… #-o

Raczej normalnie, do drukarki można się dostać tylko jednym wejściem…

Przez podajnik papieru? Bo innej drogi raczej nie ma.

Widziałem już pająki w jednostce centralnej (kiedyś taki zagnieździł się u mnie na karcie sieciowej - pewnie był to spider jakiejś wyszukiwarki internetowej :slight_smile: ) czy też meszki na matrycy monitora LCD (do dziś mam ekran usiany czarnymi podłużnymi badbixelami). Ale mysz może wejść chyba tylko do drukarki (może jeszcze do niektórych typów głośników), ponieważ tylko drukarka posiada odpowiednio duży otwór.

Kurcze, muszę zacząć uważać na głośniki :wink:

Szczególnie na subwoofer. ; )

eee tam nie musicie uważac, wystarczy mieć suba 100W i ostry basik i myszkę można wypędzić w trymiga :smiley:

A zwłaszcza na subwoofer :wink:

ta myszka nie jest zwęglona jak na 230V :smiley: padła pewnie z braku ruchu i pożywienia

Czy jak ciebie popieści 230 V to też jesteś zwęglony ??

Dla nas ( ludzi) 230V to nie jest dużo, potrząsło by nami i tyle, myszka jest znacznie mniejsza i dla niej 230V to dawka śmiertelna…