Nie moge dodawać programów do pasku zadań

Witam

Mój problem jest taki: Posiadam Seven’a i mam problem z paskiem zadań, konkretnie chodzi o to że nie mogę dodawać żadnych programów do paska zadań wcześniej mogłem i teraz nie.Patrzyłem we wszystkich właściwościach paska i nic nie znalazłem Proszę pomóżcie co może być tego przyczyną, :frowning: dodam jeszcze że gdy chce dodać na pasek coś jest przekreślony znak.

Odpal program i kliknij prawym na karcie Przypnij ten program do paska zadań

Hitmen898 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem co zrobić możesz to jakoś rozszerzyć ?

Uruchom dowolny program, kliknij ppm na ikonę uruchomionego programu, następnie wybierz opcję “Przypnij ten program do paska zadań”

Niestety, ale nie mam żadnej takiej opcji :frowning: ah czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na początku po zainstalowaniu systemu mogłem spokojnie dodawać pliki…

Czy korzystałeś z programów do tweakowania systemu, usuwałeś może strzałki ze skrótów ikon?

Tak używam programu który usuwa strzałki skrótów i w sumie dobrze się składa odkąd mam ten program pojawił się ten problem czyżby to od tego ? Już od razu sprawdzam to.

Tak to przez ten program.

wywalił on Ci jeden plik z rejestru.

miałem to samo.

Program Sunrise Seven oferuje możliwość usunięcia tych strzałeczek, bez problemów z przypinaniem programów do paska zadań. :wink:

Dziękuje wam bardzo to przez ten program nie mogłem dodawać programów do paska. :slight_smile:

Temat można zakończyć