Nie mogę mieć Neo - a mogę mieć Internet Netii?

Witam!

Moje pytanie przedstawia się następująco:

nie mogę mieć u siebie Neostrady (nie ma odpowiedniego złącza w centrali ect.), ale czy mogę mieć Szybki Internet w Netii ? Pytam Was co o tym myślicie - panii z Netii powiedziała, że na moim terenie jest sprzedaż w/w Internetu ale nie odpowiada za technikalia. Mail do TP SA - w wiadomości zwrotnej uzyskałem odp. twierdzącą: nie mogę mieć Neo, ale Netię bez problemu.

Czy Netia korzysta TYLKO z łącza telefonicznego TP ? W informacjach Netii wyczytałem, że korzystają z modemów Neo czy coś w ten deseń - a ja przecież nie mogę mieć Neo, tak jak już wcześniej pisałem.

Czy pomimo tego będę mógł się cieszyć tańszym i szybszym Internetem w Netii ?

A propos - co ogólnie sądzicie o niejakiej Netii ? :slight_smile:

Dzięki z góry.

nie na wszystkich liniach TP jest świadczona usługa net24 zapewne nie ma ADSLa w centrali a bez tego nie ma mowy o internecie.

Ale człowiek z TP dał mi jasną odpowiedź, że można…

wejdz na stronke netii i sprawdz czy na Twoim numerze da sie zalozyc net w Netii; tak chyba bedzie najprosciej

http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21.html - tam po prawej masz sprawdzanie dostepnosci internetu na Twoim numerze

pozdrawiam, J

Tak, ja słyszałem i bardzo dobry Internet. Wedłg mnie duża konkurencja dla Neo. Działa bardzo dobrze, baz awaryjnie i szybko :wink:

więc opowiada Ci głupoty - internet z Netii to to samo co (dokładnie to samo) neostrada tylko fakturę wystawia Netia.