Nie mogę nacisnąć więcej niż dwóch klawiszy

Znalazłem tu identyczny temat, jednak udzielona tam opowiedź nie pomogła mi. Problem jest taki jak w temacie. Gram w grę, naciskam strzałkę do przodu, jednak nie mogę jednocześnie skręcac, naciskając strzałkę w lewo, na przykład. Nie wyskakuje mi żadne okienko ani nic, nastepuje jedynie charakterystyczne piknięcie, które zawsze ma miejsce, gdy naciśnie się zbyt wiele przycisków, ale to zawsze miało miejsce w momentach gdy cisnęło się ich po 4, a nie po dwa. Dodam jeszcze, że nie mogę robić “ć” w normalny sposób, a jedynie tyldą. Gdy zrobię kombinację “c+alt” włącza się okienko ATI i nie wiem co dalej. Bardzo prosze o pomoc.

Witam.

Wejdź w Catalyst Control Center [PPM na ikonce w zasobniku -> CCC] i tam poszukaj “Skróty globalne” czy coś w tym rodzaju. Wyłącz to i wszystko wróci do normy. Ponadto przypominam o przełączniku klawiatury “qwerty” na “qwertz” i odwrotnie -> Crrl + Shift. Sprawdź także ustawienia “lepkich klawiszy”.

Witam i dziękuję za odzew. Wyłączyłem ustrojstwa w CCC i “ć” jest teraz dla mnie osiągalne. Ale kwestia zawarta w tytule tematu wciąż pozostaje nierozwiązana. Jeszcze jakiś pomysł?

Jaką masz kartę i stery, w nowszych wersjach nie ma problemu z klawiszami i ‘‘ć’’. Jak masz możliwość podłączyć inną klawiaturę to podepnij, niektóre klawiatury mają mało pamięci i robią problemy jak się naciska kilka klawiszy naraz.