Nie Moge Nic Dodać Na Pulpit!

mój problem jest taki. na dysko C mam mało pamięci więc postanowiłem pousuwać śmieci i wtedy wlazłem na dysk C:\Documents and Settings\ja/Pulpit i wtedy wpadłem na mój chory pomysł żeby pulpit przenieść na inny dysk wtedy bd miał więcej miejsca na C więc tak zrobiłem wszystko gra wczytuje się i nagle zaczęły mi znikać ikonki na koniec okazało się że one wszystkie są na dysku E:\Pulpit ok ale gdy próbowałem z E:\Pulpit wrzucić tam na prawdziwy pulpit wyskoczyło mi takie coś Nie można przenieść gry: Folder docelowy jest taki sam jak źródłowy a gdy zrobiłem nowy folder on także pokazał się tylko na E:\Pulpit. co ja mam teraz zrobić? :o bardzo proszę o pomoc! ![-o<

Jeśli chcesz mieć Pulpit fizycznie w folderze E:\Pulpit to otwórz Notatnik i wklej do niego:

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_CLASSES_ROOT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders]

"Desktop"="E:\Pulpit."

Plik zapisz jako typ wszystkie pliki pod nazwą plik.reg -> uruchom powstały plik i potwierdź chęć dodania do rejestru -> wyloguj i zaloguj się ponownie na swój profil :slight_smile:

Wielkie Dzięki Zrobiłem i Działa :smiley:

Wątek Do Zamknięcia :smiley: