Nie moge nic pobrać z Microsoft

Witam, mam problem nie mogę nic pobrać ze strony Microsoft i mediafire. Jak klikam pobierz czy coś takiego wyskakuje mi zawsze takie kulko z chmurką jest w załączniku. I jak się pobierze to jest Zip w Zipie a w tym drugim aplikacja jak to miały być kilka plików jak to klikam to mi się

pokazuje komunikat o braku tego pliku na komputerze w 2 zipie. Proszę o pomoc!! Dziękuję i pozdrawiam.

Po pierwsze - piszemy “kółko” a nie "kulko"
Po drugie - przeczytałem to co napisałeś 3 razy i dopiero za ostatnim razem mniej więcej zrozumiałem o co ci chodzi - proponuję zaprzyjaźnienie się z interpunkcją - z tego co pamiętam to wymóg aby posty były czytelne i zrozumiałe, oraz przestrzegały zasad gramatyki i ortografii mamy w regulaminie
Po trzecie - przeskanuj komputer i prześlij LOGi bo mam wrażenie że złapałeś jakieś paskudztwo. Za Mediafire nie mogę ręczyć, ale ze strony Microsoftu nic nie powinno się pobierać jako ZIP, a już na pewno nie ZIP w ZIPie - podejrzewam że ten “programik” który jest w tych ZIPach to właśnie rzeczone paskudztwo które zaatakowało twojego kompa
Po czwarte - istnieje szansa że zaatakowany został tylko Chrome (mała ale zawsze) - spróbuj pobrać to samo ale przez Microsoft Edge - jeżeli będzie tak samo znaczy że coś siedzi w systemie, jeżeli będzie ok znaczy że coś zainfekowało ci Chrome (swoją drogą dobrze by było gdybyś podał nazwę tego programiku który jest w tych ZIPach - to może pomóc, no i polecam antywirusa - na Dobrych Programach tego na prawdę sporo (antywirusów znaczy się a nie zagrożeń :wink: )).

1 polubienie

Jeszcze zostaje kwestia czy to fake (fejkowe) archiwum bez jakieś oczekiwanej zawatrości w przypadku mediafire.

Dziękuje z pomoc ale z j.polskiego miałem 2 . Ale w internet explorer jest to samo bo sprawdzałem. Ja mam eseta. W tym zipie jest plik taka nazwa jak chciałem pobrać ale jest jako aplikacja lub instalator i nie jest to folder a powinien być. Nie chce za bardzo resetować kompa na twardo bo mam za dużo plików. A i jeszcze nwm skąd miałem aplikacje jakąś ruską przeglądarkę ale usunąłem ale nwm czy na stałe czy częściowo.

Pobierz najwyżej na innym komputerze i przenieś np. na pendrive.

Tak jak nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, tak i nieznajomość podstawowych zasad języka polskiego nie upoważnia do kaleczenia języka i zasłaniania się niską oceną.
Pobierz Farbar Recovery Scan Tool i wyślij logi do analizy i już nie pisz nic więcej - na podstawie logów spróbujemy ci pomóc, bo im więcej tłumaczysz tym ja mniej wiem…

1 polubienie

Mam program malware i nic nie wykrył ale ściągnę jeszcze ten ok dzienna.