Nie moge odinstalowac antywira pc tools

wspomne, ze mam viste (ang wersje). zainstalowalam ostatnio bezplatna wersje pc tools antivirus z tego vortalu, pochodzil dwa dni i zniknal z pulpitu i paska na dole, i system informowal,ze nie mam antywira wiec go odistalowalam w control panel. pomyslalam, ze wystapil jakis blad i chcialam zainstalowac jeszczde raz. instaluje wiec znowu po kilku dniach a tu mi wyskakuje podczas instalacji,ze dany plik juz istnieje.sprawdzam w program files i tam sobie siedzi, a w control panel nie ma i nie wiem jak sie go pozbyc. usunelam recznie (delete) i zainstalowalam od nowa i wyskoczyl mi komunikat,ze inny uzytkownik go teraz uzywa i zeby zamknac tamta aplikacje a wiem, ze nikt inny jej nie uzywa.znowu odinstalowalam i dalej jest w program files.help

pewnie tak, ale chcialabym sie najpierw pozbyc bo nie moge miec dwoch antywirow naraz

banANA ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

usuń ten plik z program files. Gdyby wyskoczył komunikat że jest on używany przez inny proces to użyj

Unlocker

Po tym wszystkim przeczyść rejestr np

Ccleaner

lub

CleanGP

dzieki, tylko… ja nie wiem jak sie czysci rejestr, co to jest i po co :frowning:

jak uruchomisz Ccleaner to będzie to wyglądało

TAK

gdy program przeszuka rejestr to zobaczysz

COŚ TAKIEGO

(u Ciebie będzie pewnie troszkę więcej tych błędów)

następnie naciskasz “Napraw zaznaczone problemy”

pokaże się

TAKIE COŚ

Klikasz “tak” , później zapisz ,

następnie

NAPRAW WSZYSTKIE PROBLEMY

nastepnie OK

i to wszystko

bardzo dziekuje =D>

nawet nie wiedzialam, ze mam tyle problemow, swietny programik

pozdrawiam :smiley:

O ! ja nie nawidzę tego programu , zainstalował mi się wraz z wirusem “koń trojański” , ciągle mi się otwiera. . . ON JEST BEZNADZIEJNY ! choć wcale go nie instalowałam wyświetla mi się, że inst. przebiegło pomyślnie , jest strasznie "natrętny " :frowning: