Nie mogę odinstalować Comodo CIS 6

Zrobione.

Usługi txt

http://wklej.org/id/1115071/

Pierwsze dwie usługi warto wyłączyć.

ASP.NET - to tego nawet nie mam. To może być przydatne do tworzenia sieci webowych, a to raczej dla programistów.

Bufor wydruku mam zatrzymany, ręczny, ale potrzebna usługa.

Widzę, że masz usługę cFosSpeed, to przyśpieszenie zarządzania ruchem.

ClipBook, DDE sieci, DSDM DDE sieci, to powinny być zatrzymane, ale na ręczny. dodatkowo, to widzę, że system nie ma nic do gadania, bo DSM DDE zastąpiłeś cFosSpeed System Service. Coś jednak nie działa, jak powinno.

GS In-Game Service na automatyczny? Poczytaj w necie.

Host uniwersalnego urządzenia Plug and Play powinien być na ręczny.

To kompozycje można bezkarnie wyłączyć, ale Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej powinna być na ręczny.

Klient śledzenia łączy rozproszonych powinien być uruchomiony i automatyczny. masz jeszcze usługi intelowskie. Zastanawiam się, bo raz, że takich nie mam, drugi raz, że muszę się o nich dowiedzieć.

Kliknęło mi się w Wyślij i trochę za dużo to dla mnie, raz, że nie rozumiem, skąd takie wyłączanie usług, bo widzę straszne niektóre porady w necie, a drugi raz, to w notatniku można zaznaczyć zawijanie wierszy i wtedy uciążliwe przesuwanie we wklejce, przestałoby być aż przykre.

Dzięki Bogdan za wszystkie porady.

ClipBook, DDE sieci i DSDM DDE ustawiłem

Nie wiem jak to się stało że cFosSpeed był nr.1.

Mam takie pytanko mogę z powrotem śmiało zainstalować CIS 6 ?

Wina chyba nie leży po stronie COMODO.

Wiesz szukając po sieci wiadomości o Plug and Play bez Ochrony czuję się nie pewnie.

Brakowało by jeszcze tylko tego żebym złapał jakiegoś Syfa.

Ps.

a jeśli np. jest uszkodzona myszka lub klawiatura mogą występować problemy jakie mam z PC?

Ps.II

i jeszcze coś mi się przypomniało co może być ważne.

Kiedy włączam PC po kilku godzinach (np. po nocy) System się zawiesza.

Wyłączam z Sieci. Ponownie uruchamiam ale wtedy zawsze zawiesza się kursor myszki.

Ponawiam próbę i za trzecim,czwartym razem dopiero wszystko działa.

Czy mysz jest na usb? Właśnie, gdy nie jest ustawiona w bios, to przy jakiejś awarii trzeba odłączać mysz USB, nawet klawiaturę z USB, na domyślne P2P, chyba, że się te urządzenia ustawi w bios, czego jeszcze nie robiłem. To może być też przyczyną wyłączenia tych: Host uniwersal, ma być zatrzymana usługa, ale pozostawiona na ręczny, a plug and play uruchomiona na automatyczny. To nie ma co wydziwiać. To usługa sprzętowa w każdym systemie.