Nie mogę odinstalować neostrady(livebox tp)

Jak w temacie.Zniknęła ikonka deinstalacji aplikacji.Jednocześnie ani revo ani domyślne doda/usuń nie wykrywa tej aplikacji.Na złość przy każdorazowym włożeniu płyty z neostradą instalacja się kontynuuje(!) od pewnego momentu.Niby się kończy a i tak nie ma deinstalatora.Chcę łączyć się z liveboxem za pomocą wbudowanego nadajnika(zamiast dongla-błąd zrobiłem że od razu tak nie zainstalowałem).Dodam że ostatnio zainstalowałem SP2 pod Vistę.Mam lapa Asus F3Sg-AP161 + Vista Bussiness Eng SP2.

A tak przy okazji nie wiem czemu ale gdy chcę napisać “ę” od razu wyskakuje mi “~ę” i muszę kasować ten znaczek tyldy.Wcześniej tego nie było i jest tylko z tą jedną literą problem.

EDIT: Po restarcie problem zniknął,a le pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. :expressionless:

może Perfect Uninstaller potrafi usunąć pozostałości po

A w Program Files są pliki Neo?Może ręcznie powyrzucaj wszystko ,przejedź CClenerem i instalka na nowo.

Są pliki neo w folderze SAGEM(od dongla), ale nie ma tam nic o deinstalacji.Usunąłbym ale tak jak pisałem wcześniej :arrow:

Spróbuj w rejestrze znaleść wszystkie wpisy o nazwie “tp” oraz “neostrada” - pousuwaj wszystko co znajdzie i ponów instalacje.

Tyle że jeżeli wszystko pousuwam to nie będę w ogóle mógł się połączyć z internetem a o dziwo jakoś teraz chodzi.(?).

to ja juz nic nie rozumiem :expressionless: Po co ten temat w takim razie skoro… :lol:

Ciezko zainstalowac ponownie :o

  • i nie mogę wybrać sposobu połączenia live z kompem,a zależy mi na zmianie…

Czytaj całość a nie kawałki…

HEJ

tez mam problem z odinstalowanie neo a wlasciwie z jej dzialaniem (nie u siebie tylko u panny) wiec neo dzialałała i nagle pojawia sie bład przy urzuchamianiu treśąci miejwiecej takiej " nie moznauruchomic neo bo zostały zmienionie lub usuniety pliki zaleca sie odinstalowanie i ponowne zainst" tak wiec zrobiłem jak sie zaleca ale problem pozostał wiec pytam czy wie ktos czy da sie bardziej odintslowac neo bo wywalenie jej z programow i sterów od modemu jak widze to za mało czy mił juz ktos taki kłppocik i jakie jest ewentualnie rozwiazanie modem to zdx… costam ADSL poprostu jak macie jakies pomysły to walcie tylko nie w stylu "wywal ten szajs " :slight_smile:

THX i pozdro