Nie mogę odinstalować sterowników od karty graficznej

Problem taki jak w tytule,mianowicie karta pokazuje Mi różne rozdzielczości np 1600x1026 brak rozdzielczosci 1440x900 probuje zainstalowac nowe stery niestety po deinstalacji starych i restarcie systemu one jakims cudem wracaja! (nie mam nigdzie na dysku by mogly sie jakims cudem sie same zainstalowac) Probowalem juz wszystkiego w trybie awaryjnym Driver Clenear,Cclenear. Restart po chwili znaleziono nowy sprzet i wszystko wraca tak jak bym stery juz zainstalowal.co jest grane?? karta to geforce 9800gtx KO Evga

Zainstaluj nowe wtedy nowe nadpiszą stare.

juz tak zrobiłem niestety to nie pomaga z problemem z rozdzielczascia

Czy twój monitor obsługuje rozdzielczość 1440x900?

Wcześniej było dobrze czy od początku masz ten problem?

monitor mam samsunga t220 22 cale i bez problemu obslugiwał rozdzielczosc 1440x900 i inne

przez rok bylo ok,az do teraz

Jaki masz system?

Spróbuj przez Menedżera Urządzeń -> Karty Graficzne -> Właściwości -> Sterownik -> Odinstaluj (zaznacz: Usuń oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia ) -> OK. Tak to wygląda w Windows Vista.

mam xp sp3 tak wlasnie tak sterowniki odinstalowuje przez menadżera urzadzeń,zapomniałem dopisac ze 2 temu robiłem formata i tez nic nie pomoglo z tymi rozdzielczosciami

Udało Mi sie odinstalować sterowniki za pomoca Total unistal ,pozniej wyczyscilem Driver Clenear i Clenear zainstalowalem nowe i lipa nadal jakies dziwne rozdzielczosci a nie standardowe pozastal juz chyba tylko serwis…

Dodane 09.05.2009 (So) 23:52

Problem rozwiązany! !!

Wszystkie problemy łacznie z deinstalacją i rozdzielczoscia powodowały najnowsze stery do karty graficznej! !!