Nie moge odinstalować / uruchomić nero 8

(Matheymp) #1

Witam!

Wczoraj zainstalowałem nero 8, program działał normalnie, lecz skusiło mnie zainstalowanie spolszczenia do niego. Użyłem wbudowanej w program opcji instalacji różnych języków, spolszczenie niby sie zainstalowało, ale z błedem i język nie zmienił się - gdy zmieniłem go siłą na polski to od tamtej pory program nie uruchamia sie - wyskakuje błąd, że w systemie nie ma pliku AdvrCntr3.dll, znalazłem ten plik na dysku i skopiowałem do C:\windows\system32 ale nic to nie dało, dalej błąd. Chcec odinstalować program podczas odinstalowywania w pewnym momencie wyskakuje błąd "Błąd dostepu do rejestru OLE", później krytyczny błąd podczas dezinstalacji i instalka wyłącza się. Czy da się coś z tym zrobić?

(popula) #2

Użyj programu Revo Uninstaller, powinien dać sobie radę z "wyrwaniem" Nero. Na przyszłość, zaznaczaj język polski podczas instalacji, to nie będziesz później kombinował.

Możesz też spróbować Tego programu

(Matheymp) #3

Podczas instalacji nie było do wyboru języka. Czy ten Revo Uninstaller nie jest czsem programem, ktory usunie tylko wpisy z rejestru i zawartosc z dysku, a ja nie bede mogl dalej przeinstalowac nero?

(Slavo Kamikaze) #4

ja mam inny problem chcialem przeinstalowac nero6 na nero8 i nie moge nic zrobic bo wyskakuje mi komunikat ze nie odnaleziono nero media player