Nie moge odinstalować / uruchomić nero 8

Witam!

Wczoraj zainstalowałem nero 8, program działał normalnie, lecz skusiło mnie zainstalowanie spolszczenia do niego. Użyłem wbudowanej w program opcji instalacji różnych języków, spolszczenie niby sie zainstalowało, ale z błedem i język nie zmienił się - gdy zmieniłem go siłą na polski to od tamtej pory program nie uruchamia sie - wyskakuje błąd, że w systemie nie ma pliku AdvrCntr3.dll, znalazłem ten plik na dysku i skopiowałem do C:\windows\system32 ale nic to nie dało, dalej błąd. Chcec odinstalować program podczas odinstalowywania w pewnym momencie wyskakuje błąd “Błąd dostepu do rejestru OLE”, później krytyczny błąd podczas dezinstalacji i instalka wyłącza się. Czy da się coś z tym zrobić?

Użyj programu Revo Uninstaller, powinien dać sobie radę z “wyrwaniem” Nero. Na przyszłość, zaznaczaj język polski podczas instalacji, to nie będziesz później kombinował.

Możesz też spróbować Tego programu

Podczas instalacji nie było do wyboru języka. Czy ten Revo Uninstaller nie jest czsem programem, ktory usunie tylko wpisy z rejestru i zawartosc z dysku, a ja nie bede mogl dalej przeinstalowac nero?

ja mam inny problem chcialem przeinstalowac nero6 na nero8 i nie moge nic zrobic bo wyskakuje mi komunikat ze nie odnaleziono nero media player