Nie mogę odinstalować Virtual Box

Mam taki problem,nie mogę odinstalować tego programu ponieważ nie mam pliku Sun VirtualBox 3.1.0beta3 build 54097multiarch.msi.Chciałem różnymi programami odinstalować ale nic z tego więc usunąłem wpis nie potrzebnie co mam zrobić

Ściągnij se tą betę jeszcze raz i zainstaluj, a potem odinstaluj.

http://www.google.pl/search?hl=pl&rlz=1 … =&aq=f&oq=

A może znajdziesz rozwiązanie wśród tych wyników wyszukania. :wink:

Niestety czeka cię ciężka orka :slight_smile:

Najpierw znajdź w folderze C:\Windows\Installer folder VirtualBoxa ( u mnie to było {8174AEA7-A8D5-450D-8340-51D409CA4D76}). W rejestrze szukasz wszystkich odniesień do tych cyferek (głównie w gałęzi HKEY_CLASSES_ROOT\Installer. Jedno z tych odniesień znajdziesz w podkluczu klucza Products (u mnie to było 7AEA47185D8AD0543804154D90ACD467). No to jazda. Szukasz wszystkich w/w wisów i kasujesz. Na koniec przeszukujesz rejestr w poszukiwaniu wszystkich Sun, Virtual, VirtualBox itp itd. To samo z plikami na dysku.

Oczywiście wszystko robisz ostrożnie, myśląc co robisz i co usuwasz, tworząc przed zabawą punkt kontrolny systemu i kopie usuwanych plików

dzięki luker to pomogło nawet nie musiałem instalować po uruchomieniu instalki od razu kliknąłem na remove wszystko git ściągam nową wersje instaluje działa. Goomish pomimo że nie zastosuje twojego sposobu to dzięki będę na przyszłość pamiętał :slight_smile:

Pzdr

windows7fan , taki sposób zwykle skutkuje i dotyczy to większości programów :slight_smile: