Nie mogę odpalić Subedita

(Odjazdowicz) #1

mam jakiś krzak na kompie gdyż nie moge odpalic subedita. instaluje sie normalnie i wypier... taki błąd. podobnie mam problem z all playerem 2.4 i best playerem. jedynie chodzi mi all player 2.3. proszę o pomoc gdyż mam kilka filmów z niedopasowanymi literami.

(matfeusz) #2

Link do screena nie działa!

Spróbuj zainstalować nowe kodeki polecam K-Lite Codec Pack.

(Odjazdowicz) #3

Opis:

Aplikacja powodująca błąd subedit.exe, wersja 1.0.0.4043, moduł powodujący błąd kernel32.dll, wersja 5.1.2600.2945, adres błędu 0x00012a5b.

wyczytałem że to może być jakiś wirus ale kasper nic nie znajduje. czy miał ktoś podobny problem z tym cudem??

zapomnialem dodać wszystkie programy jakie są do konwertowania itd napisów nie chodzą z tego samego powodu. podobnie best player, all player itd

(Ghostx94) #4

Jeżeli masz Windows Media Player 11, to odinstaluj, bo u mnie też występowały problemy.

Ewentualnie daj logi na forum.

(Odjazdowicz) #5

sic mam jak chce wyj... ten win media player to jakis rollback w uninstalatorze wywala... huk wie ocb???? wie ktoś jak to wywalic??

(Jbviuhvbvui) #6

Podczas instalacji WMP 11 rollback ustanawia punkt przywracania systemu.

Zainstalowałem dziś WMP 11, ale po nie całej godzinie odinstalowałem go bo po prostu mi się nie podoba, wolę WMP 10.

Najpierw musiałem odinstalować WMP 11, a dopiero potem udało się odinstalować rollback'a. Na odwrót nie dało się.

Może udało by się po wyłączeniu punktu przywracania systemu, tego nie próbowałem bo i tak nie chcę WMP 11.