Nie moge odpalic Windowsa 7 w zadnym trybie

Windows 7 w zadnym trybie sie nie uruchamia.przy uruchomieniu pojawia sie okno “uruchamianie systemu windows” dysk pracuje przez jakies 10 minut pozniej gasnie dioda i non stop jest to okno.przy trybie awaryjnym laduje pliki do czegos zwiazanego z avg i koniec.zatrzymuje sie.kazda proba naprawy windowsa konczy sie na ekranie wyboru zrodla skad ma byc instalowany windows.jest kursor ale najazd na okno powoduje ze kursor zmienia sie na koleczko ze niby mysli.mam dwie kosci ramu po 4gb.wyjalem je i sprobowalem poprzekladac ale nic nie dalo.czy to ram padl czy cos innego.czy jak zrobie format to pojdzie?czy poprostu kupic nowy ram i sie nie martwic?POMOCY! !!

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.

Wstrzymaj się z kupowaniem kości pamięci. Pobierz Hiren`s Boot http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_inne/Hirens_BootCD.html

Wypal na płycie i uruchom z niej komputer. W Hiren`s Boot są narzędzia do diagnostyki pamięci RAM, dysku itp.

Każdą kość pamięci testuj oddzielnie. Sprawdź również dysk.