Nie mogę oglądać teledysków w przegądarce Mozila Firefox

Witam!Nie mogę ogladac teledysków na Inerii za pomocą przeglądarki Mozilla Firefox.Słyszę tylko dżwięk.Mam zainstalowaną wtyczkę do tej przeglądarki,którą pobrałam z tej strony.Mozilla jest moją domyślna przeglądarką.Posiadam Windows Media Player 11.Co jeszcze muszę ustawić,może zainstalować?Oglądałam dział pomocy w interi,odnośnie oglądania teledysków,co mogłam poprawiłam,ale dalej nic.Nie chodzi tylko o teledyski,ale nawet nie widzę jakiś filmików na tej przeglądarce.

Flash PLayer,Shockwawe Player,jaką masz wtyczkę?

Flash Player

http://port25.technet.com/pages/windows-media-player-firefox-plugin-download.aspx

Przeinstaluj WMP 11.

Mając WPM10 lub WMP11 można bez problemu oglądać zarówno filmiki jak i teledyski ale nie wolno instalować żadnych dodatkowych wtyczek które pochodzą ze starszych wersji WMP i dlatego nie masz obrazu. Pozostaje usunięcie tej idiotycznej wtyczki. Może nawet trzeba będzie ponownie przeinstalować WMP11 aby był odtwarzaczem domyślnym, a nie ta wtyczka.

(Nawet w WMP9 nie da się odtwarzać tych plików wideo, a wtyczka na Mozilli jest jeszcze starsza.:frowning:

PS.

Oprogramowania firmy Microsoft należy szukać na stronach Microsoftu, a nie konkurencyjnych firm bo ich celem jest jedynie zniechęcenie do tej firmy.