Nie mogę oglądać zdjęć

Podczas kliknięcia na zdjęcia wyskakuje taki błąd beztytuutdh.jpg

http://dllcentral.com/photoviewer.dll/6.0.6000.16386/ wrzuc to do system32

niestety nie pomogło nadal to samo …

a kiedy dasz na własciwosci jakiegos pliku który chcesz ogladac jest ’ otwierane za pomocą : podgląda obrazów i faksów systemu windows’ ?

nie nie ma … jest tylko Paint i microsoft office picture manager. Wcześniej normalnie się otwierało a teraz coś nie tak ;/ można to jakoś doinstalować ? Może jak wrzucę płytkę z win 7 to naprawi ten błąd ?

Zainstaluj sobie darmowy super program “Picasa”

http://picasa.google.pl/

System angielski czy polski? To powiem jak zrobić Picasa domyślną przeglądarką zdjęć :smiley:

Jeżeli chcesz zwykłą Windowsową przeglądarkę zdjęć to chyba niestety tylko format :frowning:

Mam polską wersję. Ale ja nie chce picasy bo to żadne rozwiązanie …

Wcześniej miałem wszystko cacy ale właśnie po odinstalowaniu picasy coś się zje.

Przy instalacji Picasy ona zmienia coś w katalogu z windowsem może zamienia plik windowsowy swoim i po odinstalowaniu skasowała ten plik i nie ma żadnego. Spróbuj zainstalować tą samą wersje picasy jeszcze raz to może będzie działała też przeglądarka windowsowa

Dodane 13.12.2009 (N) 17:14

Napisz czy zadziałało :smiley:

lol … Rozwiązanie zaj… po co mi picassa jak jest mi nie potrzebna … =D>

Jezu nie oto mi chodzi :evil: ale dobra

ściągnij ten plik co dał antiferno i wgraj go do

“C:\Windows\winsxs\x64_microsoft-windows-photoviewer_31bf3856ad364e35_6.1.7600.16385_none_dc14e160310bcea1”

Jak nie będzie dokładnie tego katalogu to pisz bo ja to mam z wersji 32bit windowsa i umnie było

“C:\Windows\winsxs\x86_microsoft-windows-photoviewer_31bf3856ad364e35_6.1.7600.16385_none_dc14e160310bcea1”

Ale w szkole mam dostęp do 64 bit to tam sprawdzę jak to nie zadziała :smiley:

Wgraj go też do

“C:\Program Files\Windows Photo Viewer”

Bo ten plik jest w rożnych miejscach na"C"

Działa to pisz Nie działa to też pisz :slight_smile:

Z tego komunikatu wnioskuje że brakuje Ci PhotoViever.dll.Poszukaj tego dll w google.pl - zapewne pierwsza strona i później wrzuć go do kalatogu podanego na screenie.

tylko że tego u mnie nie ma wcale C:\Program Files\Windows Photo Viewer

poolak2006 na forum nie używamy wulgaryzmów(nie zasłaniami znakami **** itp.).

A teraz do sedna jaki masz system jak XP to - Wejdź w start>>>Uruchom>>>sfc /scannow

Dobra już rozwiązałem problem po prostu skopiowałem cały ten folder od kumpla wkleiłem do program files cały windows photo viewer i działa