Nie mogę opróżnić folderu TEMP

Mam prośbe czy możecie mi sprawdzić loga i zobaczyć czy z moim komputerem jest wszystko wporządku??? :? A i poprawcie mnie jeśli źle wkleiłem loga.

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 14:12

A mam jeszcze log z SilentRunners :slight_smile:

boxes)

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT i uruchom go w trybie awaryjnym.

Usuń w hjt.

Jeśli nie masz już Messenger’a to ciachnij także:

Start >>> uruchom >>> regedit >>> Powinien otworzyć się edytor rejestru w którym przejdź do:

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager

Kliknij podwójnie na znajdującą nie tam wartość BootExecute i w okienku które się otworzy skasuj wszystko poza autocheck autochk *

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Spyware Doctor jest programem wątpliwej reputacji dlatego proponuję go usunąć. Sposób usunięcia jest podany tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 332#791332

A do czego jest to pierwsze to co w notatniku??? :slight_smile:

A i czy trzeba uruchomić w trybie awaryjnym komputer czy plik, a jak pilk to jak???

Nie jestem dobry w tych sprawach :frowning:

Uruchomienie pliku FIX.BAT, który utworzysz spowoduje usunięcie dwóch szkodliwych usług oraz wyczyszczenie folderu, w którym znajdują się ich pliki.

Komputer należy uruchomić w trybie awaryjnym:

i będąc w nim klikasz dwa razy na plik FIX.BAT co może spowodować mignięcie ekranu przez dosłownie sekundkę.

Potem uruchamiasz HijackThis => klikasz Do a system scan only => pokaże się lista wpisów => stawiasz ptaszek przy wpisach, które podałem => klikasz Fix checked i potwierdzasz usunięcie.

Po wykonaniu uruchamiasz ponownie komputer ale tym razem w trybie normalnym i zajmujesz się tym:

i wklejasz nowe logi.

Acha… A co to za świństwo???

Są to dwie szkodliwe usługi, które nie powinny spowodować jakiś dużych szkód jak np. usuwanie jakich plików itp.

Póki co zrób to co napisałem w swoich poprzednich postach i wklej nowe logi, które prosiłem.

A zcy jak źle gdzieś klikne to coś zlego się stanie (nigdy nie lubiłem czarnego ekranu i białych liter) :frowning:

Jeśli będziesz dokładnie postępował według moich wskazówek to nic nie stanie.

Poza tym gdybym nie miał pewności co do tego co radzę => nie pisałbym. Taka jest ogólna zasada na tym Forum…

A ostatnie pytanie który wkońcu przycisk mam wcisnać??? F5 czy F8

Najpierw spróbuj F5, a jeśli nie uda się to spróbuj F8.

Próbuj do skutku lub nawet kilka razy startować z wciśniętym klawiszem jeśli nie zaskoczy.

Bartek NFSC Proszę zastosować sie do TEGO tematu i zmienić tytuł na konkretniejszy. Do tego celu użyj opcji icon_edit.gif

No wiec uruchomiłem kompa w trybie awaryjnym (F5) uruchomiłem twój programik potem włączyłem HJT i okazało się że nie ma tam już

no to wyszedłęm z trybu awaryjnego włączyłem kompa normalnie i wchodze do rejestru no i dalej do HKEY_LOCAL_MACHINE\System\

no i tam powinno być CurrentControlSet\ a jest CurrentControlSet001 i co dalej???

Daj nowe logi z Silenta i HJT, zawsze po usnięciu tak rób

Już je daje:

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 16:39

Jakbym czegoś nie usunął to mówcie i radźcie dalej! Jesteście super! !!

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

a HJT usuń

A zapomniałem powiedzieć że skasowałem to coś w CurrentControlSet001 czy to coś wpłynie na ten plik w notatniku i do czego on służy??? :?

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 16:57

A ten wpis w HJT to usunąć w trybie awaryjnym???

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 17:04

A i czy może pan mi powiedzieć ile ma pan lat, bo jestem ciekawy, ile trzeba mieć lat, by mieć tak dużą wiedze??? :mrgreen:

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 17:05

Chciałbym zostać kiedyś informatykiem, wiec mnie to ciekawi… :smiley:

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 17:06

Ja mam 13 i co nieco wiem… Ale nie tak wiele jak pan.

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 17:15

OK zrobiłem wszystko o co prosiliście oprucz wykasowania pliku w HJT i poprawiłem swoje błędy w rejestrze.

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 17:19

Powiedzcie czy ten plik wykasować w trybie awaryjnym czy normalnym w HJT??? 8)

Daj nowe logi. Wybacz, ale nie jestem 24 na dobę na forum. Wpis usuń HJT w trybie normalnym

Już jest ok. Choć usunięcie resztek po SpySweeperze to była kosmetyka.

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

Spyware Doctor jest programem wątpliwej reputacji dlatego proponuję go usunąć. Sposób usunięcia jest podany tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 332#791332

Serdecznie wszystkim dziękuje, ale powiedzcie mi co to naprwade było??? Bo to hp cośtam pojawiło się jak zainstalowałem steroniki z drukarki HP DeskJet 3650 a to drugie to nie wiem. Czy było to sypware czy coś innego??? A może rootki??? Powiedzcie, co on robił w moim kompie??? Do jakich zadań go stworzono??? :mrgreen: