Nie mogę otworzyć filmu na WP

Witam. Na stronie wptv.wp.pl nie mogę oglądać filmów. Chciałem obejrzeć trailer z gry i mi pokazuje taki o to komunikat zamiast okienka z filmem: Niestety konfiguracja Twojego komputera nie pozwala na odtwarzanie telewizji wp w przeglądarce. Możesz spróbować uruchomić podany adres w programie do odtwarzania wideo obsługującym format WMV: i tutaj link do trailera. Otwierałem go za pomocą GomPlayer i otwierał, ale jest to niewygodne. Czy ktoś wie dlaczego mam taki problem? I jak go naprawić? Mam kompa takiego jak w podpisie.

Witam.

Jakiej przeglądarki internetowej używasz? Jeżeli to Firefox, to musisz zainstalować rozszerzenie Windows Media Player.

Pozdrawiam.

Dokładnie -> ten plugin.

WMP -> Narzędzia -> Opcje -> Sieć zaznacz TCP oraz HTTP.

Możesz jeszcze w ,Konfiguruj" zaznaczyć Autowykrywanie ustawień serwera proxy.

Panel sterowania -> Opcje internetowe -> Prywatność -> Średni.

Póżniej trzeba zainstalować format ActiveX oraz DivX Web Player / 6105 KB /.

Nie instaluj Yahoo Toolbar - a jak chcesz to instaluj. :slight_smile:

Mam kodeki K-Lite Codec Pack Standard + Real Alternative.

Na słabym internecie, radiówce odbieram bez problemu przez IE7.

Witam. Ja używam Opery, więc co teraz? Też coś zainstalować muszę? DivX Web Player jest zainstalowany. Java również.

Oczywiście do FAQ zajrzałeś?

Bez DivX Web Player, K-Lite, Real Alternative (chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego to oprogramowanie nie ma wpływu na wptv.wp.pl?) - ale za to z zaktualizowanym Windows Media Player i kodekami Microsoftu (WMV9/WMA9.1) u mnie wideo na tej stronce jest odtwarzane.

Musisz zainstalować wtyczki dla Opery ,

http://my.opera.com/polski/forums/topic … ent1907872

Jeśli masz dostęp do XP z Operą ,skopiuj wtyczki i wklej w Operze Visty .

Hejka. Zmieniłem przeglądarkę na Mozille. Zainstalowałem wtyczkę, którą mi podaliście. Już jak otwieram wp tv to jest okienko od wmp 11, gdzie powinno odtwarzać film, ale nic się nie dzieje. W oknie pokazuje tylko napis gotowe i nawet jak klikam play to nie odtwarza filmu. Nie wiem dlaczego :frowning: Mam internet bezprzewodowy, Vista 64 bity i WMP 11.