Nie moge otworzyc filmu :|

witajcie

sciagnoolem sobie ostatnio film 13 posterunek (byl on nagrywany z polsat’u wiec sie nie czepiac ze pirat jestem czy cos w tym stylu :stuck_out_tongue: ) jak pamietam to byl zapisany w formacie mpg . mam takze film z ktorym mam ten sam problem :confused: przed formatem wszystko ladnie dzialo ale teraz nie dziala :confused: zainstalowalem ac3filter i divx (kodeki) . wlaczylem program AVIcodec zeby sprawdzic jaki jest potrzebny i problem sie pojawia znowu bo nie moge go otworzyc tym programem :confused: ,prubowalem otwozyc plik ruznymi player’ami ale bez skutku :confused: nawet program windows movie maker nie chec otworzyc i za kazdym razem pisze ze plik jest nie prawidlowy albo uszkodzony co jest nie prawda poniewaz przed sformatowaniem dysku film dzialal normalnie .

wiecie moze co moze byc przyczyna??

Spróbuj zainstalować także XVid i ffdshow.

Witam,

często podawany jest tu link do Zestawu kodeków K-lite.

Mi pomógł, wszystko zaczęło działać.

zainstalowalem juz XVid i ffdshow i nadal nic :confused: a k-lite nie instaluje bo puzniej znowu nie bedzie mi polowa zeczy dzialala :confused:

krutko mowiac nie dziala :confused: co moge jeszcze zrobic ??

Więc odinstaluj wszystkie obecne u Ciebie w systemie kodeki i zainstaluj zestaw zalecany przez maniooo.

Poczytaj tutaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 0987#80987

All Player 2.1 test 16 i funkcja Live Update.

Po co Ci pakiety kodeków, jak nie masz standartowych mpeg 1(VCD) i 2 (SVCD, DVD). Mozliwe rownież jest to, że masz złe rozszerzenie pliku.

Podstawowy zestaw kodeków do odtwarzania to ffdshow + AC3, ale wystarczy powyższa funkcja Live Update All Playera. Sam program już jest przystosowany do odtwarzania DVD, dlatego posiada kodeki mpeg.

http://ada.com.pl/download.php?plik=multimedia - coś dal ciebie

All Player 2.1 test 16 i funkcja Live Update. ok zainstalowalem ,live update zrobilem i nie dziala dalej :confused:

a pakietu kodekow wole nie instalowac :confused:

Skoro tym programem nie możesz otworzyć,to musi być coś z filmem.

Mylisz programy.To co ci podał kolega maniooo to jest zestaw kodeków.A kazaa lite jest to program do ściągania plików.

problem w tym ze poprzednio mialem podobny problem ,ale udalo mi sie go rozwiazac i dzialal mi film z ktorym mialem wtedy taki sam problem ale nie pamietam wlasnie w jaki sposob :confused: a teraz po formacie nie dzialaja mi oba filmy :confused:

a film dziala na 100% i nie jest uszkodzony

rafi wiem co to jest Kazaa lite .mi chodzilo o kodeck’i a nie o program do pobierania ;p