Nie moge otworzyć pliku ofica

Siostrze kupiłem laptopa i miała zainstalowanego ofica 2007 na 60 dni po 60 dniach usunąłem go i zainstalowałem 2003 bo na to mam licencję ale po zainstalowaniu 2003 nie można otworzyć plików co musze zrobić by je odpalić ???

spróbuj PPM na dokumencie i wybierz otwórz za pomocą i wskaż program z office 2003

duchu ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

nic to nie pomogło

a sciagnij dodatek zgodnosci dla office 2007 stad:

https://www.microsoft.com/downloads/det … laylang=pl i doinstaluj do iffica :slight_smile: pozdro

… albo skorzystaj z serwisu zamzar.com

pzdr

najprawdopodobniej nie możesz ich otworzyć, bo zapisałeś je w formacie właściwym dla 2007 (z dodatkiem X (pptx, docx, xlsx itd)). ściągnij program polecony przez hubcio443 :wink: sam go używałem na początku żeby konwertować i dobrze się sprawdza

devil33, czyściłeś rejestr z pozostałości 2007 ? Do tego celu użyj darmowego CCleaner z www.ccelaner.com

Jaki format ma plik? odt czy doc?

Wojtek321 - co ma .odt do Worda 2007 ?! .odt o ile się nie mylę jest z OO a nie z M$O ;]

Nie macie na klawiaturze literek:

-g

-o

-o

-g

-l

-e

?? Przecież tam się od tego roi :o

knapior, taki post w niczym, ani nikomu nie pomoże. Hitm3n racja. Pomyliłem się.