Nie mogę pobierać programy otwierają się jako Moje Dokumenty

(Arkadiusz Furtak) #1

Witam. Wczoraj podpiąłem do mojego PC pendrive bo chciałem tam wgrać pewną potrzebną piosenkę. Dziś chcąc odpalić program, który u mnie jest jako Launcher.exe otwierają mi się Moje Dokumenty. Nie sprawdzałem w innych programach. Poza tym, gdy chcę coś pobrać to automatycznie resetuje mi się komputer, tzn mozilla się wyłącza i każda włączona aplikacja, a następnie również on sam. Zgaduję, że jest to problem z Pendrivem. Teraz chcąc wykonać logi z OTL musiałem z siostry lapka do innego pendrive pobrać OTL. Wydaje mi się, że ten Pen jest czysty, bo już go wcześniej pobierałem i nie było z nim problemów.

O wszystko co potrzebne, pytajcie.

Logi

extras

OTL

(Acorus) #2

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Pokaż nowe logi z OTL.

(Arkadiusz Furtak) #3

Nie wiem, dlaczego wykonał mi się tylko 1 log w OTL, mimo wszystko wstawiam i jego.

Potem zrobiłem skan drugi raz i znów tylko 1 log.

(Acorus) #4

Aby powstał raport Extras.txt Opcja Rejestr skan dodatkowy musi być ustawiona na Użyj filtrowania

(Arkadiusz Furtak) #5

Ok, naprawione

EXTRAS

OTL

(Acorus) #6

Wykonaj w trybie awaryjnym.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.