Nie moge pobierać wiadomosci z gmail'a

(Profesor150) #1

Witam.

Dostalem wlasnie mozliwosc zalożenia sobie konta na gmailu. Standardowo przez przegladarke nie lubie obsługiwac poczty ani nei zamierzam korzystać z programu gmail notifinder. Chcicałem skonfigurowac programy pocztowe. Znalazłem tam konfiguracje. Wszystko skonfigurowałem poprawnie. Thunderbird, Microsoft Outlook 2003 i Outlook Express wysylaja wiadomosci ale za to nie odbierają mi wiadomosci z serwera gmail.com mimo iz na koncie są wiadomosci. I co zrobić teraz. Dodam ze wszystko jest skonfigurowane tak jak to mialo miejsce w opisie googlowskim. Czy ktos mi moze pomoc??

Dodatkowo mam zaznaczone w gmailu zeby wszystkie wiadomosci byly w Popie oi co zrobić?

Pozdrawiam.

(system) #2

A jaki błąd się ukazuje :?:

(Profesor150) #3

Wlasnie nei ma żadnych błędów. Dosłownie żadnych. Jednak jest cos dziwnego jak sie zaloguje na gmailu i w ustawienia >>> Przekazywanie i POP >>>> Mam zaznaczona opcje Uaktywnij POP dla wszystkich wiadomości (nawet już pobranych wiadomości). To pobierze wiadomosci a potem juz nie pobiera

I co zrobic.??

(system) #4

No faktycznie, ta opcja musi byc cały czas aktywna. Poza tym możesz wybrać drugą opcję, że od tego momentu ma być aktywny POP.