Nie moge pobrać gadu gadu

Mam problem. Mam Windows Vista miałam stara wersję gg i chciałam zmienić ją na nową. PObieranie idzie normalnie robię zapisz i nie mam GG ani na pulpicie ani nigdzie indziej! !!

:frowning:

przeszukałam cały komputer i nic! Nie ma! !!

Nie znam sie kompletnie na komputerach nie wiem jak zainstalowac nowe gg żeby działało. POMÓŻCIE PROSZĘ !!

Ewa0420 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu korekty swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie zapisuj,tylko uruchomiaj…

  1. Z jakiej przeglądarki korzystasz?

  2. Jeśli Mozilla lub Opera (choć z Operą nie jestem pewien) sprawdź czy nie masz w “Moje Dokumenty” folderu “Pobrane”

  3. Zainteresuj się też opcją “Otwórz folder zawierający”.

Jeśli pobiera Ci gg to znaczy że jednocześnie jest ono zapisywane na dysku trzeba tylko wiedzieć gdzie docelowo masz wskazane aby zapisywało Ci pliki pobrane z internetu. Trzeba by to sprawdzić w przeglądarce internetowej gdzie ma ustawione zapisywanie plików pobranych z neta.Jak już znajdziesz tą lokalizacje to powinien tam być właśnie ten plik gg ściągnięty wtedy nalezy go kliknąc dwa razy i rozpocznie się proces instalacji i dopiero wtedy po całej instalacji gg będzie gotowe do użycia

Powinno być w Moje Dokumenty -> Pobrane.

Chyba jednak to będzie przeglądarka Mozilla, to wejdź w Dokumenty i pobrane.

Kompletnie się nie znam… pomoże mi ktoś w jasnym najprostszym języku jak mam poszukać tego gg i zinstalować do końca???

błagam! !!

Dodane 26.11.2009 (Cz) 20:02

Mam Viste i Mozille! !!

Dodane 26.11.2009 (Cz) 20:07

Nie mam w Dokumentach---- pobrane:(

Kliknij w pasiek Start kliknij w moje Dokumenty, a potem kliknij w pobrane i tam powinno być Gadu-gadu.

Kliknij Start -> Moje Dokumenty -> wejdź w folder Pobieranie (lub Downloads) i tam znajdziesz pobrane przez przeglądarkę pliki.

Jeśli nie używasz żadnego menedżera pobierania w Firefoksie, to żeby zmienić folder do którego będą zapisywane pliki pobierane z internetu wykonaj:

W Firefoksie: Narzędzia -> Główne i tam wybierasz miejsce do zapisywania plików.

Nie mam Serio! !!

powstrzymuje sie od rzucenia tym komp. o ściane :frowning:

No to najpierw zmień opcje w Firefoksie jak podałem i użyj szukajki systemowej.

Nie wiem czy w Viście to wygląda tak samo, ale wejdź w: Start -> Wyszukaj -> wpisz gg8 lub gg10 (w zależności od wersji GG).

Mam:) dziękuję wszystkim za pomoc:)

pozdrawiam:) =D>