Nie mogę pozbyć się Avasta i Kasperskiego


(Landryna101) #1

Witam

Może opiszę po krótce każdą sprawę oddzielnie:

  1. Około półtorej roku temu miałem problemy z odinstalowaniem avasta, usunąłem go jakimś programem do dezinstalacji ale on nadal siedzi w komputerze, i po uruchomieniu normalnie działa! Z racji takiej, że mogłem po tym zainstalować Kasperskiego zaniechałem dalszej zabawy w dochodzenie jak tu odinstalować starego antywirusa...

  2. Ostatnio skończyła mi się licencja na Kaspersky Anti Virus 2013 więc postanowiłem go odinstalować, problem w tym, że przez dezinstalator od Windowsa się nie dało. Pojawiały się jakieś błędy, więc poczytałem w necie i odinstalowałem jakimś innym programem... ale niestety także wyskakiwał błąd. Program podpowiedział aby usunąć z rejestru tego Kasperskiego czy jakoś tak (już nie pamiętam co to dokładnie było), więc to zrobiłem. Efekt? W dezinstalatorze ani w starcie windows nie widzi antywirusa, ale i tak uruchamia się on razem z systemem i teraz blokuje mi możliwość zainstalowania AVG.

Czy ktoś poradzi mi, jak te cholerstwa wyrzucić na dobre z mojego laptopa? Będę na prawdę wdzięczny za pomoc :slight_smile:

System: windows 7


(Atis) #2

Dezinstalacja za pomocą użycia narzędzia avast! Uninstall Utility

kavremover


(Landryna101) #3

Bardzo dziękuję Atis za pomoc :slight_smile:

Temat rozwiązany, do zamknięcia.