Nie mogę pozbyć sie "śmieci"

odinstalowałem quicktime-a i system mechanic-a a w dalszym ciągu uruchamiają się (patrz log), próbowałem przez Hijack-a usunąć -nic wyłączyć w msconfig-nic

proszę zerknijcie i pomóżcie

Do usunięcia resztki po Neostradzie:

Poza tym czysto :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego RegCleaner 4.3.0.780), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

wyrzuć całkowicie pogrubione foldery i skasuj wpisy w hjt, najlepiej w awaryjnym.

tych folderów nie mam, w awaryjnym + hijack zaznaczyłem te dwie pozycje i fix, po restarcie zrobiłem jeszcze raz skan i znowu są ,

a co powiesz na ten wpis:

jest na liście

Ja znalazłem takie coś : http://castlecops.com/o20list-133.html :-k --> usługa Pandy …

A co jest wyzej napisane

Druga sprawa nikt cie nie zmusza odpowiadac na każde jego pytania :?

Kolega pyta wiec mu odpowiadasz albo nic nie piszesz

regcleaner nie pomógł,

Złączono Posta : 09.06.2006 (Pią) 16:37

załączam jeszcze log z silent-a

Logi sa czyste

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym

wg zaleceń .

ale nic - to samo przegrywamy 1:0

Złączono Posta : 09.06.2006 (Pią) 21:31

znalazłem AVAST-em paskudztwa :NIMDA i CTX -usunięte …

Już Ok :slight_smile:

O

ale dalej mam to

To nie syf :slight_smile:

Jeśli Quick jest naprawdę potrzebny łupnij go i zastąp odpowiednikiem Quick Alternative

pdnsatluj w dodaj\usuń

sęk w tym ,że usunąłem obydwa programy i w dodaj /usuń ich nie mam , katalogów również, a hijack dalej pokazuje ,że się uruchamiają

Coś jest nie tak, musisz coś robić źle już dawno tego nie powinno być

Spróbuj jeszcze raz w/w metod

Po skasowaniu wpisów, usuń backups Hijacka

zastanawiają mnie jeszcze logi z silent-a jw.

spróbuję od początku-dam znać o wynikach

przejdź do klucza

HKEY_KOCAL_LACHINEM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\

kliknij po prawek w “BootExecute” i wywal wszystko oprócz autocheck autochk *

zrób fixa, który podał kuz5 , jeśli po fixie nadal jest to musisz robić “coś” źle, ponieważ wpisy powinny zniknąc bez problemu, możesz ręcznie wejsć w edytor rejstru i z prawkokliku skasować klucze.

zrobiłem jak mówisz - w rejestrze po autocheck autochk * nie ma już nic, w awaryjnym dodałem fix.reg a po restarcie pojawia się to samo( wszedłem w rejestr i w “runonce” usunąłem klucz D:\Program Files\iolo\System Mechanic 5 Professional\SysMech5.exe /COMPLETECACHE , później przeszedłem do “run” aby usunąć klucz attbottime … wracam do"runonce" i ten wykasowany klucz jest znowu…

chyba się poddam