Nie mogę przekierować portu z utorrenta

Chcialbym sie dopisac do tego watku choć nie mam livebox.

Mianowicie mam internet orange cdma. Jakisz czas temu używalem windows xp, router axess mv400, program uTorrent, i nie miałem żadnego problemu ze ściąganiem nie było problemu z przekierowaniem portu (dodam tylko że nie potrzebuje instrukcji jak konfigurować program czy router, czy też zapore, robiłem to nie raz i wiem o co w tym chodzi). W tej chwili używam windows server 2003, router ten sam axess, i utorrent-a, dodam jeszcze że antywirus to COMODO wraz z firewall-em. W tej chwili mam ta sama wersje utorrent-a co w temacie. No i przed wczoraj zainstalowałem utorrenta i nie mogę przekierować portu z utorrenta żeby on w pełni poprawnie działał. Kombinowałem na wszystkie sposoby. Nawet odinstalowalem antywirusa wyłączyłem wszystkie firewalle jakie były możliwe, router jest w 100% dobrze skonfigurowany (nawet go resetowalem do ustawien fabrycznych) i chciałbym sie dowiedzięć czy może być jakaś inna przyczyna ktora blokuje mi ten programik. Czy jest taka możliwośc ze to wina windowsa lub wadliwy program utorrent. Bo w programie jest błąd w opcjach prywatności - jest źle wyświetlana nazwa.

jacol134 , Nie podpinaj się pod cudze tematy.