Nie moge przeslac zadnych plikow przez GG 7.0


(Sin666) #1

Tak jak w temacie :frowning:

Jak probuje przeslac jakis pliczek komus z listy to pojawia sie komunikat "trwa laczenie" i tak caly czas. Nie mozna niczego przeslac! W poprzednich wersjach "wspanialego" GG nie bylo problemow z przesylaniem ani odbieraniem plikow! wiec to nie jest chyba wina firewalla. Mozecie mi jakos pomÓc? :cry:


(Ford Fokus) #2

Raczej nie, ale pomóc możemy ;]

Robiłeś reinstalke?


(Sin666) #3

tak owszem zrobilem reinstalke GG ale narazie nic nie pomoglo :frowning:


(Maesky) #4

W tym gg jest tak, że jak chcesz komuś wysłać plik to ten ktoś niedość, że musi byc dostępny albo z/w, to jeszcze w okreslonym czasie musi zaakceptowac przyjmowanie pliku, jak nie zdąży to akcja jest anulowana - przynajmniej tak jest u mnie.


(Sbar) #5

dokładnie też tam mam :confused:

zawsze przesyłam zdjęcia, inne pliki to ten ktoś musi szybko kliknąć na odbiór bo inaczej anuluje, a odbieram fotosy ze stanów to lecą b. szybko :slight_smile:


(lazikar) #6

Jest to nowa wersja więc może jednak blokować. Wyłacz go na chwile aby się upewnić. :slight_smile:


(Sin666) #7

Probowalem z 500 razy przyjac plik jak najszybciej (juz szybciej nie potrafie :stuck_out_tongue: ) i caly czas jest napisane: “Trwa laczenie…” i trwa itrwa… nawet ponad 1h!!


(Szymonprzywecki) #8

Moze inni maja inna wersje gg…?


(Maciejboss) #9

wylacz w programie antiwirusowym blokowanie gg

jak masz tez sp2 to tez odblokuj gg


(lazikar) #10

Chyba w firewall. :slight_smile:


(Sin666) #11

To nic nie daje! Wylaczalem nawet caly program antywirusowy oraz firewalla i tez nic nie pomoglo! Caly czas jest napisany tekst: “Trwa laczenie…” i jakies sloneczka czy kwiatuszki migaja :?


(inż. Piniol) #12

Może tak jak mówi Szymek, ten do którego wysyłasz musi również mieć wersję 7 gadulca, w końcu wprowadzali zmiany do systemu przesyłania plików :roll:


(Szymonprzywecki) #13

hypercube pewnie inni maja inne wersje gg… ja tez mam gg 7.0 i sprubuj cos wyslac do mnie… [4708358]…? to wtedy bedziemy wiedziec o co hcodzi…:slight_smile:


(Sin666) #14

Wlasnie jest problem w tym ze do “starych GG” moge wysylac normalnie i odbierac od nich tez wszystko normalnie(wlasnie to z kumpela sprawdzilem co ma wresje 6…). Zas u kumpla z wersja taka sama jak moja (70) nie da rady przeslac ani odebrac pliku :!:


(Szymonprzywecki) #15

hypercube sciagnij i zaintaluj TA WERSJE…

Pozdrawiam…


(Sin666) #16

Dzieki Szymek!! POMOGLO! :slight_smile:

A powiedz mi jeszcze co bylo nie tak?? zla wersje gg mialem czy jak?