Nie mogę przywrócić odpowiedniej rozdzielczości (namieszałem)

Heja,

 

Wczoraj chciałem zrobić troche miejsca na lapie i przez przypadek odinstalowałem niektóre składniki (opcja niekompletnej deinstalacji) Ati Catalyst. Rozdzielczość od razu się zmniejszyła, próbowałem klasycznie przywrócić rozdziel. przez panel sterowania ale nic to nie dało. Prawdopodobnie odinstalowałem drajwery graf. ( i może nie tylko - sorry, laik ze mnie). Za radą  wszedłem w regedit i usunałem z ‘software’ pliki ATI, potem ściągnałem i zainstalowałem stery do mojej karty (ati mobility radeon HD 5470). Teraz w programach mam AMD Catalyst Install Manager - nic to nie dało, rozdzielczość jest wielka, w panelu pokazuje ze jest 1024x768.

Mój system to Windows 7 Ultimate 32bit, laptop Acer Aspire 5470

 

Będę ogromnie wdzięczny za jakiekolwiek porady, problem pewnie błahy i banalny ale moje ‘umiejętności’ zostały wyczerpane.

 

Dzięki i pozdrawiam.

zaktualizuj za pomocą driver booster i wtedy spróbuj. poza tym w calayście możliwe że trzeba odhaczyć pewną opcję

Ogarnąłem,

 

Sciągnałem program z oficjalnej AMD, który wykrył jaka mam karte i od razu wyszukal najlepsze stery. Zanim sciagnałem, odinstalowałem stary AMD Catalyst zupełnie i wtedy zainstalowałem nowe, restart i hula jak ta lala.

 

Dzięki.