Nie mogę rozpakować

używam total comandera a plik jest w winrar rozpakowywał wszystko a w tym pliku jest komunikat :

nie mogę znaleźć zewnętrznego programu pakującego.Musisz zainstalować i skonfigurować zewnętrzny packer by móc obsługiwać ten typ archiwum.

o co w tym chodzi? dzięki za pomoc

Jakie dokładnie rozszerzenie ma ten plik??

plik:win rar

nic więcej jest spakowane mp3

Oczywiscie winRar masz zainstalowany, i mimo to nie idzie rozpakować. :?

Plik nie jest przypadkiem uszkodzony??

pisałem iż mam total comandera i rozpakowywałem już win rar

podstawa to jest taka ze zalezy jaką wersją winrara plik został spakowany a jaką Ty masz wersję. Najlepiej zainstaluj sobie najnowszą :smiley:

nie mam zainstalowanego win rar

No to zainstaluj i zobacz. Może on rozpakuje. :wink:

zainstalowałem winrar 3.42 rozpakowuje ale nic dalej nie mogę zrobić nawet nie mogę podejrzeć bo wyskakuje mi podaj hasło

czy plik może być zabespieczony hasłem ?

Może.

skoro masz taki komunikat to napewno :slight_smile: wejdź na stronę skąd zassałeś plik i poszukaj czy nie mam tam podanego hasła

nie ma na to rady ?

Innej niz podaje kolega nie. :-x

dziękuje bardzo problem rozwiązany tam skąd ściągałem plik było hasło jeszcze raz dzięki.

Witajcie:(

ja sciagnelam sobie audiobooka, mam podane haselko wpisuje i co… i pojawia mi sie ten glupi komunikat:| nie wiem co robic, gdzies wyczytalam ze trzeba jakies wtyczki ale nie wiem jakie, jak sie sciagnac a tym bardziej jak zainstalowac :frowning:

dodam ze mam winrara i tez nie dziala mi

a no i mam total comander 6,541 i tez nie dziala :frowning: pomocy :(:frowning: :frowning: