Nie moge ściągać z RS - IP jest używane

(Piotrekjunior) #1

Próbuję ściągnąć coś z RS ale nie mogę. Za każdym razem wyskakuje mi ten sam error:

f87f21dda0d800b2.jpg

Ja nic nie ściągam w momencie wejścia na stroneę :confused:

(antiferno) #2

masz radiówke albo jesteś w jakimś osiedlowym dslu ?

Jeśli tak to bardzo możliwe ze RS widzi wszystkich pod jednym ip :stuck_out_tongue:

(Patryk Bigos102) #3

Jaki internet? Może z kimś go współdzielisz? Jeżeli internet z kawiarenki bardzo prawdopodobne że kto inny coś ściąga, a ma to samo IP. Czy wcześniej coś ściągałeś?

(Daniel Jk) #4

Zaistniała sytuacja świadczy o tym , ze masz prywatny adres IP.

W ten sposób nie dasz rady czego kolwiek ściągnąć z RS jak nie masz Premium konta jak ktoś w tym samym czasie pobiera.

Do RS przydałby Ci sie publiczny adres IP. Jeśli jest taka możliwość to poproś dostawce internetu o przydzielenie publicznego adresu IP.

Ja tak zrobiłem i jest git. :}

(Piotrekjunior) #5

Ja mam publiczne IP. Internet mam z kablówki MULTIMEDIA. Problem trwa od momentu gdy flash get nie pobrał mi pliku :confused: Plik z RS wysłałem do flasha ten pobrał plik o wielkości 12kb zamiast właściwego i od tamtego momentu RS już nie pobiera :confused:

(Denizvarki) #6

U mnie też występuje ten problem, nie za każdym razem ale sie zdarza. Co ciekawe zauważyłam, że tylko przy niektórych plikach dostaje wiadomość, że IP już coś ściąga i wtedy za nic w świecie tego pliku nie jestem w stanie ściągnąć. Wystarczy jednak spróbować inny plik i ściąga bez problemu.

(Patryk Bigos102) #7

Tak to jest z rapidshare, jak nie dociągniesz pliku do końca, to on potem taki numer wyrabia. Zostaje czekać aż rapidshare się zorientuje że już nie ściągasz tamtego pliku.

(Bolo92) #8

Ile czasu minęło od tego pobierania pliku przez FlashGet ? Jeżeli krótko to podzielam zdanie kolegi wyżej, jeżeli długo to restart modemu(multimedia chyba też ma dynamiczne IP, napewno pomoże). lub spróbuj wyczyścić cookie przeglądarki lub spróbować inną.

(Piotrekjunior) #9

IE, FF, CHROME - na każdej to samo :confused:

Minęły bodajże 2 dni.

Restartowałem modem 2 razy Za każdym razem to samo IP :confused: Wiem że mam dynamiczne.

(Zigi22) #10

Miałem podobny problem, kombinowałem na różne sposoby wreszcie zainstalowałem inny program do ściągania plików -

USD Downloader, wkleiłem do niego link z Rapidshare i od razu zaczął ściągać. Kilka razy już pojawiał się ten problem, ale zawsze rozwiązuję go przy pomocy innego, zapasowego programu do ściągania plików.

(Piotrekjunior) #11

No i się samo naprawiło :stuck_out_tongue: Problem znikł :stuck_out_tongue: