Nie mogę sformatować dysku

Witam! !!

Mój problem polega na tym, że nie mogę sformatować dysku C. Gdy wpisuje w DOS-ie format C: rozpoczyna się formatowanie ale przy 14% się zatrzymuje, a następnie wyskakuje formatowanie przerwane. I tak za każdym razem. Proszę o pomoc! !!

Pozdrawiam

jak na dysku C: masz windowsa to nie możesz go sformatować

Mam na dysku C zainstalowanego Windowsa, ale formatuje przez dyskietke startową!

Zawsze tak robiłem jak chciałem przeinstalować Windowsa i nigdy nie miałem z tym problemu. Format dysku był pomyślnie zakończony.

A teraz zatrzymuje się przy sformatowaniu 14% i przerywa formatowanie.

:aniol: A pokazuje sie jakieś komunikat

Wyskakuje tylko informacja że przerwano instalacje

sformatuj instalatorem

A mógłbyś mi podać nazwę tego instalatora i napisać krok po kroku jak to zrobic?!?

Bo nigdy nie formatowałem instalatorem!

Kitex , z płyty systemu.

No to właśnie cały czas tak robiłem i jak już wcześniej pisałem formatowanie zatrzymuje się przy 14% i kończy formatowanie! !!

Może istnieją jakieś programy do całkowitego usuwania plików z dysku???

Partition Magic 8.0 polecam bardzo dobry i łatwy program nie bedę pisał jak go używać bo po zainstalowaniu sam się domyślisz.Pozdro

ale w pierwszym poście napisałeś, ze formatowałeś w dos`ie, a więc

z dyskietki?

Dzięki za informacje! !!

Mam nadzieje, że ten program mi pomorze.

Próbowałem na oba sposoby

Pozdrawiam! !!

pierw bądz taki miły i podaj wersje windowsa :slight_smile:

a zobacz poleceniem format c:/q

prościej. jak masz Windowsa XP i płyte instalacyjną to wkładasz płyte. bootmenu. nowa instalacja i formatujesz tam partycje. kilka kliknięć w klawiature i juz.

Mam Windowsa 98 SE

Usuń z dysku wszystkie partycje - ma być jak nowy,załóż i dopiero formatuj.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … hl=delpart

hmmm…

no to gozej. ale nigdy nie miałem problemu z formatowaniem na win98se. w jakim wieku jest twoj dysk twardy?

Dysk ma 6 lat, tak jak cały komp.