Nie mogę sie dostać do folderu! :(

Witam!

Przed przywróceniem XP’eka zrobiłem sobie backup. Niestety po przywróceniu partycji nie mogę się ani dostać, ani skopiować foderu :frowning: Czy można coś z tym zrobić??? (oprócz reinstalacji XP)

http://img196.imageshack.us/img196/1228/pulpit8zo.jpg

włozyć płytke z xp i naprawić system :roll:

Troche prymitywny sposob ale pod Dosem za pomoca NTFS readera dobieralem sie do katalogow nawet gdy byly zabezpieczone. Jezeli katalog jest uszkodzony to naprawa systemu moze nic nie dac

a przjechałeś dysk scandiskiem ? 8)

Jeśli używasz w Windows 2000 lub XP systemu plików NTFS, możesz bardzo szczegółowo definiować prawa dostępu do poszczególnych plików i folderów. Standardowo robi się to z poziomu menu podręcznego - na przykład w Windows XP Professional należy kliknąć obiekt prawym przyciskiem myszy, wybrać polecenie Właściwości | Udostępnianie i zabezpieczenia i wskazać kartę Zabezpieczenia. W Windows XP


Professional trzeba najpierw kliknąć w Eksploratorze menu Narzędzia | Opcje folderów, przejść do karty Wygląd i usunąć zaznaczenie pola wyboru Użyj prostego udostępniania plików (zalecane). Użytkownicy Windows XP Home Edition mają ograniczone możliwości - w ich systemie karta Zabezpieczenia jest dostępna tylko w trybie awaryjnym.

Dzięki! !!