Nie mogę się dostać do rejestru


(Damiandanil) #1

Witam.

Mam problem z kompem, gdyż od ostatnich kilku tygodni z gg mnie wywala i mam podejrzenia, że jakiś noob mi wszedł do kompa przez sieć robi mi burdel a dzisiaj mnie to rozwaliło gdyż chciałem edytować rejestr i mi się wyświetliło okno z napisem "Edycja rejestru została wyłączona przez administratora sieci" i kieruję do was pytanie co mam z tym robić jak się zabezpieczyć przed nim i jak go wygonić albo jak sprawdzić czy rzeczywiście ktoś mi siedzi w kompie?

zeskanowałem całego kompa i znalazło mi 9 wirusów w ustawieniach lokalnych więc je usunąłem. Użyłem tego programu http://fixitcenter.support.microsoft.com/Portal i usunąłem dziwne ustawienia lokalne i to jak na razie wszystkie czynności które wykonałem i nic to nie dało dalej to samo.Co dalej robić

W panelu sterowania wybrałem opcję :połączenia sieciowe i internetowe\zapora systemu Windows\wyjątki i tam był plik blokowany Orb,Orb stream Client, Orb Tray Co to jest??

mój system Xp sp3 profesional. Help me :slight_smile:


(Bartolini234) #2

Żeby Ci pomóc,musisz współpracować z ekspertami przez podanie logów zOTL.Wykonaj je podaj linki do nich,eksperci je przeanalizują i postarają się Ci pomóc.

Pozdrawiam.


(Damiandanil) #3

,,


(JNJN) #4

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN