Nie mogę się połączyć z megauploandem

Czy moglby mi ktos pomoc,nie moge sie polaczyc z megauploandem,ciagle mi wyskakuje komunikat,ze internet nie moze ustanowic polaczenia lub wcale nie 'wskakuje’mi strona.Jestem zupelnym laikiem w tych sprawach :oops: Czy to ma jakis zwiazek z tym ,ze mam internet radiowy?Z gory dzieki za odpowiedz…

Temat wydzielam, nie podpinaj się pod innych :slight_smile:

Witam,

Nie możesz się polączyć wchodząc na stronę główną, czy wchodzisz na jakiś link?

Nie moge sie polaczyc ze stroną,klikam ,wyskuje reklma[albo i nie]i zaraz wyskakuje komunikat ,ze internet nie moze ustanowic polaczenia albo,ze taka strona nie istnieje.A jesli juz uda mi siie jakims cudem wejsc to moge sciagac tylko raz dziennie bo pozniej juz mi nie otwiera tej stronki

==================================

Proszę zacząć używać polskiej pisowni - inaczej śmietnik

monczkin

To chyba jakieś przeciążenia na megaupload.

Bo mi rówież nie wchodzi od ok. dwóch tygodni stronka z plikiem nie mówiąc już o ściąganiu.

Pozostaje albo czekać, albo zmienić serwer na pliki.

dzięki za odpowiedz,cóż,to czekajmy… :frowning:

Wszystko normalnie działa, nawet ściaga 60kb/s :mrgreen: Coś u Was jest nie tak :wink:

rasja wszystko jest ok, a jak musisz czekac na polaczejnie to wcisnij kilka razy F5 i powinno wejsc

mi sie tez tak zdarza czasaMI :stuck_out_tongue: pewno problemy jakies maja albo ustawienia zmieniaja, bo ostatnio aby cos sciagnac potrzebuje na to az 3 klikniec zamiast 2 :stuck_out_tongue: :wink:

Ale mi wcale nie wyświetla się strona lub bardzo rzadko[ewentualnie raz dziennie] :frowning: Zastanawiam sie ,czy to moze przez to,ze mam internet radiowy?]Chociaz gdy rozmawiam z ludżmi,ktorzy też maja radiowkę,to nie mają takich problemów