Nie mogę się zalogować do kompa (nie zakladalem nigdy hasla)

Problem kolegi

Czyścił kompa z wirusów jakimś antywirem z gazety i teraz jak mu sie komp wlącza to ma ekran logowanie do systemu windows. Ale on nigdy nie zakładał hasła i nie wiem jakie wpisać. Jak nie wpisuje hasła to go zalogowywuje, a po kilku sekundach znowu mu wyskakuje ten ekran z logowaniem. Nie wiecie o co może chodzić?

Jakie może być to haslo?

spróbuj tak -jeżeli możesz wejść w system

w uruchom wpisz control userpasswords2

-tam zresetuj hasło lub utwórz nowe …

Nie moge wejsc wlasnie w system. wyskakuje ekran logowania i nic dalej…

Jaki to antywirus?

To ewentualnie usuń hasło administratora:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=res … Google&lr=

Myślę, że wystarczy Ci artykuł z CHIPa.

Potem wejdź na konto administratora i ustaw sobie nowe hasło do swojego konta, jak napisał kolega maru1.

wydaje mi się że najlepszym wyjściem będzie wejście w tryb awaryjny jak wystartuje komp i nic zniknie 1 ekran z informacjami naciskać musisz F8 szybko kilka razy powinieneś otrzymać menu wyboru co chcesz zrobić daj na tryb awaryjny. Jak już zalogujesz się do trybu awaryjnego to wejdz na konto administratora i zrób przywracanie systemu Znajdziesz je w menu start Programy\Akcesoria\Narzędzia systemowe\Przywracanie systemu i przywróć system do jakiegoś terminu z przed awarii. A to co koledzy piszą żeby zrestartować hasło to bzdura bo jak on biedny ma to zrobić skoro daje na zaloguj loguje go i wylogowuje jednocześnie mi ten sposób pomaga czasem jak mam taki problem