Nie mogę się zalogować na Facebooku

Od ponad tygodnia nie mogę się zalogować na FB. Po wpisaniu na stronie logowania swojego numeru telefonu i hasła wyskakuje mi zupełnie inne konto i informacja że zostało ono wyłączonę.


PRosze o pomoc Facebook jest moja jedyna metoda na kontakt że znajomymi

Gdzie masz informację, że to nie Twoje konto? Jak byk widać, że masz zablokowane konto. Pisz do supporu - link po lewej “Go to Help Center”.

1 polubienie

Na telefonie się pojawia imię “chory” to nie jest moje konto

Pisz do Supportu. Wygląda na to, że miałeś włam na konto.

1 polubienie

A gdzie się do nich piszę? Nie widze takiej opci w Help Center

1 polubienie

Albo baza Facebook się zmieszała i przeniosła login i hasło pod inny rekord?

1 polubienie

Możliwę

Problem rozwiązany,

Zapytałem swojego kolegę ktory też kiedyś miał taką sytuację to on że mną napisał do saportu poprosili mnie o zdjęcie swojej twarzy więc wysłałem zdjęcie trollface’a.
1 dnia jest na mój numer telefonu informacja że nie udało się mnie zweryfikować, a drugiego “weryfikacja przeszła pomyślnie”
Jak super że powstało takie forum :wink:

Witam serdecznie,
Ja również potrzebuje pomocy. Od i kilku tygodni próbuje się zalogować do konta. Konto ostanie a przynajmniej je znajduje ale nie pamietam hasła i co najgorsze e-mail tez nie mam. Próbowałam wszystkiego pisała. Do suport ale piszą ze im przykro i odsyłają na Help. Co oczywiście nic nie daje. Wykorzystałam zaufane osobny które przesłały mi kody po których wpisaniu powinnam dostać SMS lub emaila, te niestety nigdy nie przychodzą.
Błagam o pomoc nic nie działa

Nowe konto a stare zgłosić jako falsyfikat?

Naprawdę nic innego nie pozostaje? :disappointed:

Jak robot FB ci spamuje a support od maila nie umiesz znaleźć to jak dla mnie nie ma innej legalnej opcji.

E-mail już nie egzystuje. Ma na sobie co przypominać. Kurcze strasznie mi na tym koncie zależało :disappointed:

O2 nie banuje kont, możesz spróbować rejestracji od nowa jak “masz” tam skrzynkę i poczekać 48 h i sprawdzić folder “spam”.

Nie to był na @gmail.com

Dzięki wielkie Krystian3w.
Walczę o odzyskanie konta już od połowy maja i nic.
Trudno muszę się pogodzić i tak jak piszesz na nowo otworzyć.
Dzięki wielkie i pozdrawiam