Nie mogę się zarejestrować na stronie

Nie mogę się zarejestrować. Wchodzę na stronę http://www.xtremewrestlingtorrents.net wpisue dane w “Signup” i pojawia się czerwony napis"Attack Detect" Odświeżyłem IP i dalej to samo :frowning: Nawet przez anonymousy.org wykrywa mój IP co robić ? pomóżcie

Pisze tam jak byk:

Jan-19-09 - Registrations Closed!

Ale u mnie nie pisze nic takiego , chyba tylko u ciebie. U mnie jest okno rejestracyjne kliknij na Signup. A tamte okno jest juz stare zapomnieli usunąć . Kliknij wiec Signup

I would just like to inform everyone that Registrations have now closed and they will not be re-opening until some point AFTER The Royal Rumble. Also ALL members that have a ratio below 0.6 will be banned from XWT on Friday, so if you currently have a low ratio please seed as much as possible in the days to come. If some you are unsure how to seed or what the best possible ways are to improve your ratio please check our Forum for useful tutorials.

a po naszemu

Chciałbym tak jak poinformować wszystkich, że Rejestracje już zamknięte i nie będą one aż do ponownego otwarcia pewnym momencie po Royal Rumble. Także wszystkich użytkowników, które mają wskaźnik poniżej 0,6 zostaną zbanowane z XWT w piątek, więc jeśli masz aktualnie niski stosunek proszę nasion jak najwięcej dni w przyszłości. Jeśli masz pewne wątpliwości co do materiału siewnego lub, co najlepsze z możliwych sposobów, aby to poprawić swój stosunek proszę sprawdzić nasze Forum przydatne tutoriale.

A że odnośnik do rejestracji został to inna sprawa

Problem rozwiązany przechodzą tylko eaile do rejestracji GMAIL.COM