Nie mogę skonfigurować telewizji na WMC W7

Witam.Witam.Posiadam tuner tv Pinnacle 100i.Włożyłem ją do kompa,windows 7 wykrył ją i zainstalował sterownik.Chciałem skonfigurować tv ale zatrzymuje się w tym miejscu bdcd57b00014242b4b6685d3 .Wcześniej robiłem to kilka razy i zawsze przebiegało bez zakłóceń.Sygnał mam z kablówki i na pewno jest dobrze podłączony.Proszę o pomoc.

http://cdn.pinnaclesys.com/SupportFiles … mePCTV.htm - być może się mylę ale z tego co wiem tuner tv Pinnacle 100i nie jest kompatybilny z oprogramowaniem WINDOWS 7. Proponuję odinstalować sterowniki ( przeczyścić rejestr systemowy ,np. CCleaner-em ) ściągnąć z internetu sterowniki pod VISTE ,podłączyć urządzenie a następnie samemu zainstalować te sterowniki w trybie zgodności z systemem VISTA

P.S - sterowniki możesz pobrać ze stronki której link podałem Ci na początku… :x

Jak napisałem w pierwszym poście wcześniej konfiguracja przebiegała bez problemowo i mogłem oglądać tv przez WMC.Sterowniki instalowały się zawsze te co są razem z windows 7.Spróbuję jeszcze tych ze strony co podałeś.Jak pokazałem na screenie w tym miejscu pobierał z netu jakieś dane a teraz stoi w miejscu.Mój tuner to 110i.Przepraszam za pomyłkę to pewnie podczas pisania. Dzięki za odpowiedź.